śledzenie przesyłek z GearBest

Przesyłka musi pokonać długą drogę zanim dotrze z Chin do Polski. W międzyczasie przechodzi przez różne terminale, odprawy i podróżuje na kołach, w powietrzu, lub nawet wodą, aby w końcu szczęśliwie dotrzeć do waszego domu. Jeśli jesteście ciekawi drogi jaką paczka przebywa, albo po prostu chcecie sprawdzić kiedy otrzymacie swoje upragnione zamówienie, wystarczy skorzystać z jednego z serwisu trackingowych. Jednym z nich jaki pragniemy wam polecić jest 1tracking.net, popularny portal shippingowy z którym nawiązaliśmy współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z jego funkcjonalnościami. Śledzenie przesyłek z GearBest jest łatwe!

Jak to działa?

1tracking.net gromadzi dane od kilkudziesięciu kurierów z całego świata, zarówno działających globalnie, jak i lokalnych operatorów pocztowych, takich jak Poczta Polska i wyświetla informacje o przesyłce z każdego zamówienia jakie jest tylko wprowadzone elektronicznie. Potrafi śledzić paczkę w drodze pomiędzy różnymi kurierami, umożliwiając sprawdzenie gdzie znajdują się zakupione przedmioty.

Aby sprawdzić status zamówienia, należy najpierw skopiować numer trackingowy jaki znajdziemy w informacji o zamówieniu na naszym koncie GearBest w zakładce “My Orders”.

numer trackingowy GearBest

Numer trackingowy (“Tracking number”) znajdziemy na naszym koncie GearBest, a także zostanie nam przesłany mailem po wysłaniu zamówienia.

Numer trackingowy następnie wpisujemy w formularzu na stronie 1tracking.net :

A) Tu wklejamy numer trackingowy: możliwe jest także wprowadzenie większej ilości numerów, po jednym w każdej linii

B) Usuwa pojedynczą linię

C) Czyści formularz

D) Umożliwia sprawdzenie dostawcy związanego z tym trackingiem (na ogół jest to więcej niż jeden kurier pocztowy)

E) Rozpoczyna wyszukiwanie

śledź przesyłki z Chin

W wyświetlonym oknie wyników możemy sprawdzić trasę przesyłki, a także:

A) Sortować przesyłki według statusu

B) Sprawdzić automatyczną ocenę stanu wysyłki

C) Wyświetlić trasę

D) Wyświetlać statusy w przypadku kilku numerów trackingowych wprowadzonych w wyszukiwaniu. Jeśli wprowadziliście tylko jeden numer, ten przycisk będzie niedostępny.

E) Skopiować link lub skopiować wyniki do schowka

F) Zapisać się na powiadomienie mailowe o kolejnej zmianie statusu oraz przetłumaczyć wyniki. Translacja może być zrobiona także na język polski, ale tłumaczenie jest automatyczne, a więc nie musi być dokładne.

Życzymy udanych zakupów!

Jeśli nadal macie wątpliwości co do statusu przesyłki, możecie skontaktować się z naszym supportem na stronie GearBest, teraz dostępnym także w języku polskim. Zakupy na GearBest to świetna okazja aby kupować markową elektronikę i gadżety, a nawet odzież i akcesoria w znakomitych cenach. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o kupowaniu w naszym sklepie, przeczytajcie nasze poradniki o polskim magazynie GearBest albo o płatnościach przez Przelewy24. Życzymy wam wielu okazji i dużych rabatów!