4 Rocznica GearBest: Świętuj z Nami!

Panie i Panowie, z dumą ogłaszamy czwartą rocznicę GearBest. Jest to dla nas bardzo ważne wydarzenie, ponieważ zaczęliśmy działalność jako naprawdę mały sklep ze sprzętem RC i z artykułami dla hobbystów. W ciągu niecałych czterech lat udało nam się uzyskać globalną renomę, oferujące wiele świetnych chińskich marek. Dziś GearBest należy do największych chińskich sklepów internetowych, wysyłających produkty niemal na cały świat.

impreza GearBest rocznica

Oczywiście przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji z tego powodu. Podobnie jak w przypadku poprzednich promocji GearBest, mamy dla was wstęp, imprezę główną oraz after party, wśród których możecie skorzystać z gier, szczęśliwych paczek i kuponów aby oszczędzić jeszcze więcej niż zwykle.

Kiedy zaczyna się impreza?

Podczas wszystkich trzech części naszego rocznicowego święta w promocji będą dostępne różne produkty, dlatego nie warto czekać na jeszcze większe obniżki. Nie zapomnijcie użyć kuponów do swoich zamówień i wziąć udział w loterii GearBest aby wygrać nowy UMIDIGI S2 Lite.

W tym okresie oferujemy także Lucky Bags, czyli Szczęśliwe Paczki z losowymi niespodziankami wewnątrz w ośmiu wariantach!

A oto nasz plan na czwarte urodziny GearBest:

  • Rozgrzewka: 20 marca (10:00 czasu polskiego) – 26 marca (3:00)
  • Główny event: 26 marca (10:00) – 2 kwietnia (3:00
  • After party: 2 kwietnia (3:00) – 9 kwietnia (3.00

Jakie rabaty mogę otrzymać?

Na naszej urodzinowej imprezie nikt nie będzie rozczarowany!

W promocji wezmą udział wasze ulubione marki takie jak Xiaomi, DJI, Huawei albo Alfawise. Obniżki będą obowiązywały nie tylko na smartfony i tablety, ale także na wiele innych kategorii. Jesteś entuzjastą sprzętu outdoorowego, fanem gadżetów albo pasjonatem mody? Sprawdź sam!

Wybrane, ekskluzywne promocje możecie sprawdzić z wyprzedzeniem na naszym polskim blogu GearBest oraz na stronie na Facebooku. Zapraszamy wszystkich na nasze czwarte urodziny!

promocje GearBest
urodziny GearBest

Co mamy dla was jeszcze? Przygotowaliśmy specjalną promocję dla naszych Lojalnych Fanów (20 marca – 9 kwietnia):

  • NAJBARDZIEJ LOJALNI FANI (zarejestrowani w 2014-2015 roku) otrzymają kupon na $40 przy zakupie za $400
  • STARZY FANI (zarejestrowani w 2016 roku) otrzymają kupon na $10 przy zakupie za $120
  • NOWI FANI (zarejestrowani w 2017 roku) otrzymają kupon na $25 przy zakupie za $300

Wszystkie wymienione kupony działają dla wszystkich produktów, za wyjątkiem Wyprzedaży Błyskawicznej, produktów dostępnych tylko w aplikacji i w promocjach dostępnych tylko przez e-mail. Liczba każdego z tych kuponów jest ograniczona, a więc spróbujcie użyć kuponu jak najszybciej od godziny 10.00.

A co z grami?

promocje GearBest
urodziny GearBest

Warto wziąć udział w naszych grach. W Grze Wielkanocnej możecie wygrać tablet CHUWI HI8 AIR, rozbijając codziennie skorupki jajek w dniach 26 marca – 2 kwietnia. Macie jedną szansę dziennie, a jeśli chcielibyście zdobyć ich więcej, wystarczy że udostępnicie stronę promocji w mediach społecznościwowych (maksymalnie 5 szans). Powodzenia!

Co warto wiedzieć o GearBest?

przewodnik po GearBest

1. Dostawa: GearBest to sklep online z produktami z Chin, dostarczający zamówienia na cały świat. Nasz dział logistyki jest w stanie wysłać przesyłkę do ponad 150 krajów. Cztery lata temu najpopularniejszą metodą dostawy była zwykła paczka pocztowa, a teraz wśród wielu metod wysyłki mamy między innymi Priority Direct Mail, wysyłający zamówienia kurierem wybranym do danego kraju, a później dostarczanym przez lokalną pocztę. Dzięki złożonej sieci dostaw, udało nam się osiągnąć pozycję jednego z największych sklepów internetowych dostarczających towary z Chin!

2. Duży wybór produktów: na GearBest znajdziesz wiele marek, także tych których dotąd nie znałeś. Nasze portfolio obejmuje najbardziej obiecujące chińskie marki: jakość w niesamowitej cenie. Wiele z nich nie jest tak popularna jak znane amerykańskie marki, ale to wcale nie oznacza, że w czymkolwiek im ustępuje!

3. Cena: GearBest to bezpośredni dystrybutor od producenta do klienta. Nie wykorzystujemy żadnych pośredników ani partnerów dystrybucji aby dostarczyć tobie produkty. Z ponad 5000 pracowników zatrudnionymi w ciągu 4 lat, sami w całości zajmujemy się obsługą zamówień, dzięki czemu możemy zapewnić wam najlepsze ceny.

4. Wsparcie: Do waszej dyspozycji zapewniliśmy wiele kanałów marketingowych: od stron na Facebooku do forów i grup. Jeśli chcielibyście podyskutować o produktach albo wymienić się nowinkami, warto sprawdzić naszą polską stronę na Facebooku. Życzymy udanych zakupów!

By |2018-03-23T18:35:33+00:00March 23rd, 2018|Zakupy na GearBest|0 Comments

Leave A Comment