Alfawise A12: Domowy Projektor 1080p

projektor Alfawise

Alfawise to niezawodny producent sprzętu takiego jak TV boksy, mini pecety, smartwatche i akcesoria elektroniczne który pod względem rozpiętości asortymentu i coraz bardziej – jakości, może konkurować nawet  z Xiaomi. Najnowszy projektor Alfawise A12 jest wyzwaniem rzuconym na konkurencyjny rynek projektorów. Czy to dobry sprzęt? Przekonajcie się sami!

Alfawise A12 – Główne funkcje

CechaParametry
Rozdzielczość wyświetlania1280 x 720 px
Typ wyświetlaczaLED
Jasność2000 lm
Kontrast2000:1
Odległość od ekranu1 do 4 m
Wielkość ekranu34-130 cale
Interfejs3.5mm Audio, AV, DC, HDMI, IR, Slot na kartę Micro SD, TV, USB, VGA
ŁącznośćWiFi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth 4.0
Wymiary21.00 x 16.50 x 8.40 cm
Waga1.1 kg
Zawartość pudełka1 x Projektor, 1 x Pilot, 1 x Kabel HDMI, 1 x Kabel audio, 1 x Instrukcja w języku angielskim
kup projektor Alfawise

Wady i zalety

  • Wysoka jakość wyświetlania w 16:9 1080p

  • Jasność 2000 lm zapewnia możliwość oglądania filmów w świetle dnia

  • Lampa ma wytrzymałość 20 000 h

  • Wbudowane głośniki HiFi

  • Wielkość ekranu może wynosić aż 130 cali

  • Kompaktowy design

  • Naprawdę tanio w stosunku do możliwości

  • Tylko własny interfejs użytkownika, brak Androida

projektor GearBest

Możliwości wyświetlania

Mimo że nie jest to sprzęt z wysokiej półki cenowej i jest niedrogi, to ma on świetne parametry wyświetlania. Rozdzielczość 1280 x 720 pikseli gwarantuje dobrą jakość nawet przy większych rozmiarach ekranu, a może on wyświetlać olbrzymi obraz o wielkości do 130 cali. Mocna lampa o jasności 2000 lumenów i mocy 24W zapewnia, że nawet w świetle dnia projekcja będzie bardzo czytelna. Pozwala to także na uzyskanie kontrastu 2000:1, dzięki czemu kolory i półcienie są odtwarzane bardzo wiernie, zapewniając znakomite wrażenia wizualne. Filmowe widowisko z Alfawise A12 jest tym lepsze, że producent dodał tu duży głośnik HiFi, z solidnym podbiciem basów, dzięki czemu ścieżka dźwiękowa brzmi prawdziwie. Jest on także przygotowany do wyświetlania filmów 3D i posiada specjalne usprawnienia programowe do wzmocnienia efektu trójwymiarowości dzięki wzmocnieniu czerwieni i błękitu.

Obsługa i interfejs

Projektanci zagwarantowali tu bogate możliwości odtwarzania z każdego źródła. Wejście telewizyjne, HDMI i VGA pozwala na przesyłanie kablowego sygnału, natomiast port USB i czytnik kart MicroSD umożliwia bezpośredni odczyt plików MP4, AVI, czy WMV z lokalnego dysku – a liczba obsługiwanych formatów i kodeków przekracza tu kilkadziesiąt pozycji. Modem WiFi umożliwia streaming online, a Bluetooth – łączenie się na przykład z bezprzewodowymi głośnikami. Cały ten zestaw pozwala na podłączenie go do właściwie każdego urządzenia. Focus regulowany jest przez pokrętło nad lampą, a ustawienia keystone mogą być zmieniane w zakresie ±15 stopni. Pilot dołączony do zestawu pozwala na łatwą obsługę i A12 posiada nawet 2 diody IR w różnych miejscach na obudowie, dzięki czemu łatwiej łapie zasięg sterowania pilota.

Wśród nielicznych wad tego projektora można wymienić brak własnego systemu operacyjnego. Nie ma tu Androida, nie można więc instalować własnych gier, aplikacji czy dodatkowych kodeków i musimy zdać się tu jedynie na interfejs dostarczany wraz z firmware’m.

Projektor jest zamknięty w solidnej plastikowej obudowie z ładnym błyszczącym wykończeniem i z wyglądu robi dobre wrażenie. Jest też względnie ciężki, ale nie na tyle, żeby nie można go było spakować do plecaka i ze sobą przewozić.

projektor TV GearBest

Podsumowując

Alfawise A12 to projektor którego stosunek jakości i możliwości do ceny możemy ocenić na piątkę z plusem. Znakomite parametry obrazu osiągnięte dzięki jasnej i kontrastowej lampie oraz bogaty interfejs umożliwiają odtwarzanie właściwie każdego rodzaju pliku filmowego (oraz oczywiście zdjęć i prezentacji) w widowiskowej rozdzielczości. Jedyną wadą jest tu brak Androida, ale dla casualowych użytkowników, którzy chcą na nim po prostu odpalić film w piątkowy wieczór, nie będzie to z pewnością przeszkodą. Polecamy, szczególnie że z okazji premiery możecie kupić go w naszym sklepie w niższej cenie.

Gdzie Kupić?

Alfawise A12 jest dostępny na GearBest w promocyjnej cenie 419,75 zł z darmową wysyłką do Polski. Kliknij w link poniżej aby przenieść się na stronę produktu, na której znajdziecie odpowiedzi na pytania, recenzje kupujących i dostępne formy dostawy.

Kup projektor Alfawise A12
By |2018-05-16T14:39:11+00:00May 15th, 2018|Elektronika i Gadżety|0 Comments

Leave A Comment