odkurzacz pionowy Alfawise

Odstaw przestarzały odkurzacz z wielkim, buczącym silnikiem do lamusa. Najnowszy pionowy odkurzacz Alfawise FJ-166A nie tylko lepiej sprząta podłogę, ale jest przy tym energooszczędny, cichy i zasilany z baterii, a więc nie wymaga kabla. Zobaczcie czym wyróżnia się ten niedrogi sprzęt i jak może wam pomóc w dbaniu o domowy porządek.

Alfawise Fj 166A – Główne funkcje

CechaParametry
Ciśnienie odkurzania6.0 kPa
Hałas80 dB lub mniej
Moc130 W
Bateria2200 mAh/22.2 V
Czas pracy40 minut (niska prędkość odkurzania) lub 20 minut (wysoka prędkość odkurzania)
FiltrHEPA
Pojemność zbiornika0,5 l
Czas ładowania4-5 godzin
Waga2.8 kg
Wymiary109.00 x 122.00 x 34.00 cm
Zawartość pudełka1 x Odkurzacz, 1 x Rura aluminiowa, 1 x Szczotka do podłogi, 1 x Adapter, 1 x Płaska nasadka, 1 x Szeroka szczotka, 1 x Konektor, 1 x Bateria, 1 x Filtr HEPA, 1 x Uchwyt na ścianę, 1 x Instrukcja w języku angielskim
THL T9 Pro

Wady i zalety

Zalety

  • Duża moc odkurzania – 6 kPA

  • Dość cichy

  • Nie potrzebuje plączącego się kabla

  • Filtr HEPA usuwa nie tylko kurz, ale także bakterie i roztocza

  • Dodatkowe szczotki i haki w komplecie

  • Dobra cena w stosunku do możliwości

Wady

  • Przeciętna bateria

Możliwości odkurzania

Biorąc pod uwagę niewielkie wymiary tego odkurzacza Alfawise, jesteśmy zaskoczeni tym, że projektantom udało się w środku zmieścić mocny silnik o ciśnieniu ponad 6 kPA, zwiększający moc wciągania do zbiornika kurzu o 50% w stosunku do zwykłych odkurzaczy. Mimo dużego ciśnienia, jest to sprzęt ekologiczny, pobiera niewiele energii i działa na baterii o napięciu 22V, co oznacza ulgę dla portfela i środowiska.

Na większą efektywność odkurzania wpływa także podwójna separacja zanieczyszczeń, filtrująca nawet najdrobniejsze cząsteczki takie jak rozsypany ryż czy herbata w kuchni, a dzięki siateczkowemu filtrowi HEPA wchłaniane są także roztocza, alergeny i drobnoustroje. Wasza podłoga będzie nie tylko więc czysta, ale także bezpieczniejsza, zwłaszcza dla wszędobylskich dzieci bawiących się na dywanie albo parkiecie! Napędzane silnikiem szczotki głównej nasadki odkurzającej zostały tak zaprojektowane, aby skutecznie oczyszczały brud, jednocześnie nie rysując podłogi.

odkurzacz pionowy Alfawise

Obsługa i design

Obsługa jest bardzo prosta i sprowadza się do uruchomienia go za pomocą przycisków na obudowie oraz wyboru jednego z trybów pracy – wolnego lub szybkiego. W tym pierwszym bateria pozwala na 40 minut odkurzania na jednym ładowaniu, a w drugim, intensywnym, około 20 minut. Po pracy wystarczy podłączyć odkurzacz do ładowarki i zawiesić go na ścianie, w czym pomaga dedykowany uchwyt. Bateria jest wymienna.

Jest to odkurzacz bezworkowy i posiada duży zbiornik na kurz o ma pojemności 0.5 litra. Oznacza to, że nie będziecie musieli wstrzymywać sprzątania aby go opróżnić. Filtry HEPA należy wymieniać co 6 miesięcy dla maksymalnej efektywności pracy i jedna zapasowa sztuka znajduje się w komplecie. FJ-166 A ma również specjalne nasadki przeznaczone do odkurzania kątów (końcówka szczelinowa), a nawet mebli oraz firan (końcówka z regulowaną średnicą dyszy).

Urządzenie wykonane jest bardzo solidnie i mimo że Alfawise należy raczej do budżetowych marek, to jakością przypomina produkty Xiaomi. Soldiny, lakierowany biały plastik, rura z wytrzymałego aluminium i mocne przyciski sprawiają, że to niewątpliwie sprzęt który będzie wam dobrze służył przez lata.

odkurzacz pionowy Alfawise

Podsumowując

Czyste, ekologiczne, zdrowe – takie właśnie jest sprzątanie z odkurzaczem Alfawise FJ-166A. Ten znakomity sprzęt z powodzeniem znajdzie zastosowanie zarówno w małych kawalerkach, jak i w wielopokojowych apartamentach, zastępując odkurzacze starego typu. Choć nie ma on żadnych inteligentnych funkcji, a jego bateria ma ograniczoną pojemność, to w tej klasie cenowej nie znajdziecie lepszego odkurzacza pionowego. Zdecydowanie polecamy, szczególnie że właśnie teraz możecie skorzystać z promocji na GearBest i kupić go taniej!

Gdzie Kupić?

Odkurzacz pionowy Alfawise FJ – 166A dostępny jest na GearBest w promocyjnej cenie 424,57 zł, z darmową wysyłką do Polski. Kliknij w link poniżej aby przejść na stronę produktu i zobaczyć formy dostawy.