słuchawki Alfawise W1

Jeśli chodzi o bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, to na ogół musimy zadowolić się kompromisem: albo wygoda i lekka konstrukcja i ograniczone możliwości emitowania dźwięku, albo jakość audio HiFi, ale większe wymiary i duży ciężar. Jak pokazuje Alfawise, jest jednak możliwe połączenie funkcjonalności i stworzenie sportowych słuchawek idealnych do biegania, które są lekkie i gwarantują przebojową jakość dźwięku. Poznajcie W1: niedrogie słuchaweczki bezprzewodowe z opaską za szyję.

Alfawise W1: Główne funkcje

CechaParametry
MikrofonHiFi z wygłuszaniem szumów
ObsługaPrzyciski na kablu
WodoodpornośćIP65
Czas rozmów14-16 godzin na jednym ładowaniu
Impedancja32 ohmy
Bateria230 mAh
Bluetooth4.1
Czas ładowania2-3 godziny
Wymiary opakowania15.50 x 21.30 x 2.30 cm
Waga29 gram
Zawartość opakowania1 x słuchawki, 1 x Kabel USB, 1 x Instrukcja w języku angielskim, 2 x Wymienne końcówki
słuchawki Bluetooth Alfawise

Wady i zalety

  • Lekkie i bardzo wygodne, idealne do uprawiania sportu

  • Dobra jakość dźwięku

  • Wysoka pojemność baterii: nawet 17 godzin odtwarzania muzyki

  • Magnetyczna konstrukcja, kable się nie plączą

  • Wodoodporne IP65

  • Wybitnie niska cena

  • Brak ładowarki w zestawie – tylko kabel USB

słuchawki Bluetooth Alfawise

Jakość dźwięku

Złożona konstrukcja jednostek głośnikowych zastosowanych w Alfawise W1 sprawia, że możecie liczyć na świetne brzmienie i znakomity dźwięk. Membrana NPE jest cieńsza niż w zwykłych słuchawkach i zapewnia szerszy zakres odtwarzanych częstotliwości oraz dobre odtworzenie dźwiękowych detali. Mimo niewielkich rozmiarów i lekkiej obudowy, muzyka i rozmowy telefoniczne brzmią świetnie. Mikrofon wyposażony jest w system tłumienia hałasu i będziecie nadawali przez niego krystalicznie czysty głos. W tej cenie nie znajdziecie lepiej brzmiących słuchawek!

W Alfawise W1 wykorzystano także bezstratny protokół transmisji dźwięku za pomocą Bluetooth 4.1, co wpływa pozytywnie na jakość odtwarzanej muzyki, także przy większej odległości telefonu od słuchawek. Zastosowany jest tu popularny i sprawdzony chip CSR8645 Balon. W testach i w idealnych warunkach (brak ścian) udało nam się uzyskać nawet 10 metrów zasięgu.

Alfawise słuchawki

Sterowanie

W1 są całkowicie bezprzewodowe i z telefonem albo innym urządzeniem odtwarzającym dźwięk (może być to też tablet, komputer, odtwarzacz MP3 albo nawet telewizor) łączą się za pośrednictwem Bluetooth. Parowanie następuje automatycznie i jest błyskawiczne, a sterowanie odbywa się przy pomocy przycisków na kablu, pozwalających nie tylko na zmianę głośności, ale też na odbieranie i odrzucanie połączeń, jak również rozłączanie rozmowy. To jednak nie wszystko: mogą nas także informować głosowo o poziomie baterii czy stanie połączenia bezprzewodowego.

Oprócz tego, zastosowano tu ciekawy, magnetyczny system pauzowania odtwarzanych utworów. W Alfawise W1 znajdują się miniaturowe magnesy neodymowe które przyciągają do siebie słuchawki  i gdy zdejmiemy je z uszu oraz złączymy razem, odtwarzanie automatycznie się pauzuje. Podobnie, rozłączając je i zakładając ponownie, odtwarzanie jest wznawiane.

słuchawki bezprzewodowe Alfawise

Wygoda i design

Alfawise W1 z pewnością wyróżniają się udanym, funkcjonalnym designem. Zamiast plączących się kabli z którymi niewygodnie się biega, zastosowano tu plastikową opaskę o giętkiej budowie, zakładaną za szyję. Zapewnia to dużą swobodę ruchów i niezależnie od tego, czy pakujecie na siłowni, biegacie w maratonach czy też jeździcie na rolkach, nie będziecie niemal ich czuli, szczególnie że ważą jedynie 29 gramów. Są one również wodoodporne IP65, co oznacza że żaden deszcz nie jest im straszny.

Słuchawki zasilane są z baterii 230 mAh, która ładowana jest za pomocą kabla USB. W komplecie nie otrzymujemy ładowarki, a jedynie sam kabelek, ale z pewnością w waszym domu wala się wiele ładowarek, a można je też podłączać do komputera albo power banku. Ta pojemność i energooszczędne komponenty pozwalają nawet na 17 godzin słuchania muzyki lub 16 godzin rozmów telefonicznych. Imponujący wynik!

Podsumowując

Lekkie, wygodne i niedrogie. Czego chcieć więcej od dobrych słuchawek sportowych Bluetooth? Będziecie zadowoleni zarówno z jakości dźwięku, jak i z wygody noszenia. Te uniwersalne słuchawki oczywiście współpracują z praktycznie wszystkimi smartfonami z Androidem oraz iOS i powinny spodobać się każdemu. Dostępne wyłącznie na GearBest, tylko do końca tygodnia do kupienia w promocji!

Gdzie Kupić?

Słuchawki Alfawise W1 dostępne są na GearBest w premierowej cenie 68,10 zł z darmową wysyłką do Polski. Kliknij w link poniżej aby przejść na stronę produktu. Cena obowiązuje tylko do 28 października, więc warto kupić teraz!