THL T9 Pro

Dobry projektor powinien mieć mocną lampę, wysoką rozdzielczość wyświetlania i oczywiście nie za wysoką cenę. Alfawise X to dostępny w polskim magazynie Fast-08 sprzęt multimedialny który ucieszy każdego maniaka filmów seriali z internetu i pozwoli cieszyć się filmami na ekranie o wielkości nawet do 200 cali. Przekonajcie się co potrafi to urządzenie i poznajcie jego zalety.

Alfawise X – Główne funkcje

Specyfikacja

CechyParametry
Moc lampy3200 lumenów
Rozdzielczość1080p
CPUQuad-core 1.5GHz Amlogic S905X
RAMRAM 1GB DDR3
Internal memory8 GB
Wytrzymałość lampy20 000 godzin
WiFi2.4G + 5G dual band WiFi
Wielkość ekranu32 – 200 cali
Wymiary33.00 x 12.00 x 25.00 cm
Waga2,55 kg
Zawartość pudełka1 x Projektor, 1 x Zasilacz, 1 x Instrukcja w języku angielskim, 1 x Pilot
Alfawise X

Wady i zalety

  • Świetna, bardzo mocna lampa

  • Wysoka rozdzielczość wyświetlania

  • Kino domowe na ekranie maksymalnie 200 cali

  • WiFi + Bluetooth + pilot IR dla obsługi bezprzewodowej

  • Dobra cena w stosunku do możliwości

  • Podstawowa wersja nie zawiera Androida

Alfawise X

Możliwości wyświetlania

Znakomita lampa LED o mocy do 50 W i jasności świecenie 3200 lumenów wyświetla ostry, czytelny i jasny obraz, widoczny wyraźnie nawet w nie do końca zaciemnionym pomieszczeniu. Maksymalna rozdzielczość wyświetlania wynosi 1280 x 800 px i może on nawet wyświetlać filmy 4K, oczywiście w jakości zmniejszonej do możliwości sprzętu, czyli 1080p. Źródłem obrazu może być karta pamięci, kabel AV, HDMI, a nawet bezpośrednie połączenie internetowe dzięki WiFi. Wbudowane oprogramowanie pozwala na wyświetlanie nie tylko filmów, ale także galerii obrazów, a nawet prezentacji w Power Poincie.

Alfawise X w wersji bardziej zaawansowanej działa pod systemem Android 6.0, co umożliwia instalowanie dodatkowych kodeków, czy oprogramowania na przykład Netflixa lub Youtube. Co prawda, konfiguracja sprzętowa z czterordzeniowym procesorem Amlogic S905X i 1 GB RAM nie jest tu mocna i należy do kategorii budżetowych, ale z odtwarzaniem filmów w 1080p radzi sobie znakomicie i nie będziecie narzekali na zawieszające się lub przycinające wideo.

Warto zwrócić uwagę, że w sprzedaży na GearBest dostępne są dwie wersja i tańsza z nich nie posiada Androida, działa tylko na własnym oprogramowaniu, a więc nie będzie w niej możliwości bezpośredniego odtwarzania wideo z aplikacji albo stron internetowych – choć można to zrobić pośrednio, podłączając go po prostu do tabletu albo komputera.

Obsługa

W zestawie znajduje się zwykły pilot na 2 baterie AAA którym można obsługiwać menu OCD i ustawienia. Jeśli jednak chcecie z jeszcze większym komfortem obsługiwać projektor, polecamy wam do tego klawiaturę bezprzewodową, która łączy się tu za pomocą Bluetooth 4.1 lub nawet smartfon czy tablet, który można podłączyć przez dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Ta druga funkcjonalność działa w sieci WiFi i umożliwia streaming wideo czy muzyki do urządzenia.

Alfawise X

Design i inne funkcjonalności

Wygląd to projektorowy klasyk: nie jest to może najpiękniejszy sprzęt, ale za to z pewnością jest funkcjonalny. Pękate pudło w kolorze białym lub czarnym (do wyboru) mieści w sobie elektronikę, lampę, głośniki oraz układ chłodzący. Inaczej niż w tanich projektorach, wiatraki chłodzące lampę nie są tu specjalnie głośne i nie będą przeszkadzały w delektowaniu się filmową ucztą. Sama lampa jest znakomicie wykonana i mimo dużej mocy nie przepali się prędko. Użyte tu nowoczesne diody LED gwarantują aż 20 000 godzin pracy, a więc Alfawise X może wam służyć przez wiele lat bez awarii.

Podsumowując

Alfawise stworzyło bardzo udany sprzęt multimedialny, który łączy w sobie bogate możliwości odtwarzania wielu formatów w dobrej jakości, niezłe wykonanie oraz super lampę. Ten projektor znajdzie zastosowanie jako sprzęt kina domowego, ale także posłuży w edukacji, w szkole. Nie jest również ciężki i masywny, a więc spokojnie można go używać w pracy, zabierając na firmowe zebrania albo spotkania z klientem. Opłaca się go kupić tym bardziej teraz, że mamy na niego promocję, a do tego możecie go kupić z polskiego magazynu Fast-08 z szybką dostawą bez cła.

Gdzie Kupić?

Projektor Alfawise X jest dostępny na GearBest w atrakcyjnej cenie i obecnie w wyprzedaży błyskawicznej możecie go kupić za 570,51 zł z polskiego magazynu Fast-08. Udanego seansu!

Kup projektor Alfawise X