bieżnia Xiaomi

Po co chodzić na siłownię, skoro sprzęt na siłownię może przyjść do ciebie? Z takiego założenia wyszli projektanci Xiaomi, tworząc tą nową składaną bieżnię którą z łatwością złożysz i zmieścisz na małej powierzchni. Przenośna i wygodna w użytkowaniu, ma nawet inteligentne funkcje. Teraz możesz oglądać telewizję i ćwiczyć, a po skończonym treningu schowasz ją pod łóżko. Zobacz recenzję i przekonaj się, dlaczego warto ją kupić.

Bieżnia Xiaomi – Główne funkcje

CechaParametry
Zasilanie230 V
Prędkość minimalna0,5 km
Prędkość maksymalna6 km
Maksymalna waga użytkownika90 kg
Obszar ruchu1200 x 415 mm
Wielkość po złożeniu0,44 m
WyświetlaczLED
SterowaniePilot, aplikacja Xiaomi
Wymiary143.20 x 54.70 x 12.90 cm
Waga28 kg
Zawartość opakowania1 x Bieżnia, 1 x Wtyczka CN, 1 x Pilot, 1 x Karabińczyk, 1 x Klucz francuski, 1 x Olej silikonowy
bieżnia Xiaomi

Wady i zalety

  • Zajmuje niewiele miejsca, można ją złożyć

  • Ciekawe funkcje smart

  • Znakomite wykonanie, obudowa ze stopu aluminium

  • Efektowny wyświetlacz LED

  • Sensory dostosowują się do użytkownika

  • Prędkość ograniczona do 6 km/h

Możliwości

Należy zaznaczyć, że nie jest to bieżnia przeznaczona do intensywnych ćwiczeń kardio, czyli mówiąc prościej – do szybkiego biegu. Jest to urządzenie zaprojektowane do domu i jako takie nie jest duże, a także nie posiada uchwytów niezbędnych do tych najbardziej dynamicznych ćwiczeń. Prędkość maksymalna jest tu ograniczona do 6 km na godzinę, a więc wygodnie się na tym sprzęcie ćwiczy przed telewizorem. A1 posiada bogaty zestaw czujników, dynamicznie dostosowujący się do ułożenia ciała, prędkości i wagi w trybie automatycznym, przeznaczonym dla bardziej doświadczonych biegaczy. Przy pomocy pilota można również uruchomić tryb manualny – M, w którym prędkość jest stała.

Sama platforma jest niezwykle przyjemna w użytkowaniu. Taśma transmisyjna jest wykonana z przyczepnego materiału, na którym nie sposób się poślizgnąć, a pod spodem znajduje się rodzaj miękkiej poduszki, amortyzującej ruch nóg. Równie dobrze ćwiczy się z tym sprzętem podczas krótkich, kilkuminutowych sesji, jak i długich biegów i ogólna jakość z pewnością dorównuje profesjonalnym urządzeniom sportowym jakie znajdziecie na siłowni.

bieżnia Xiaomi

Sterowanie

Bieżnia nie posiada przycisków na obudowie i sterujemy nią przy pomocy czteroprzyciskowego pilota. Sterowanie nie jest skomplikowane i możemy zwiększać lub zmniejszać prędkość, wybrać tryb, albo zatrzymać ruch. Zarówno prędkość, jak i dystans ukazują się na ukrytym wyświetlaczu LED, widocznym dopiero po uruchomieniu bieżni – jest to rozwiązanie podobne do tego, jakie znajdziemy w inteligentnej wadze Xiaomi. Wyświetlacz, pokazuje czas i prędkość, a jeśli chcemy uzyskać jeszcze więcej danych, możemy skorzystać z dedykowanej aplikacji na telefon.

Aplikacja Xiaomi rejestruje naszą pracę na bieżni i zapisuje wyniki w chmurze, dlatego później możemy sprawdzić jak długo i z jaką prędkością biegaliśmy. To jednak nie wszystko – bieżnię możemy połączyć z telewizorem Xiaomi (!), który będzie wyświetlał nam prędkość, dystans i czas na ekranie, w formie półprzezroczystego tekstu na dole ekranu. Niestety, ta funkcjonalność działa na razie tylko w połączeniu ze smart TV tej marki.

kup bieżnię Xiaomi

Wykonanie i składanie

Bieżnia wykonana jest ze stopu aluminium wysokiej jakości i waży łącznie 28 kilogramów, a to bardzo niewiele, biorąc pod uwagę wymiary i świetną wytrzymałość tego sprzętu sportowego. Zajmuje również zadziwiająco mało miejsca i jest idealnym rozwiązaniem do biura albo salonu, ponieważ łatwo można ją złożyć. Po złożeniu mniej więcej na pół, ma ona wysokość 12.9 cm i zajmuje 0,44 m², a więc z łatwością zmieści się pod łóżkiem. Ma ona także gumowe kółka od strony wyświetlacza, co pozwala na łatwe przemieszczanie jej po złożeniu, bez rysowania podłogi.

A1 ma jeszcze kilka dodatkowych przydatnych funkcji: zabezpieczenie przed dziećmi, ochronę przed przeładowaniem (zbyt dużym ciężarem), tryb standby automatycznie wyłączający ruch po 10 minutach nieaktywności oraz tryb dla początkujących.

Xiaomi bieżnia

Podsumowując

Bieżnia Xiaomi A1 to znakomity sprzęt sportowy najwyższej jakości przeznaczony dla osób które dużo siedzą przed komputerem, a chciałyby się poruszać. Bardzo wygodna w obsłudze, z wieloma ciekawymi funkcjami, zapewnia idealną równowagę między ograniczonymi wymiarami i przenośną konstrukcją, a możliwościami treningowymi. Tradycyjne bieżnie są po prostu za duże aby mieściły się na ograniczonej powierzchni, a ten sprzęt sportowy z łatwością schowacie pod łóżko, albo nawet do szafy. Choć jest to nowy sprzęt, zdobył już uznanie naszych klientów, którzy dają mu średnią ocenę 4.85 / 5. Domowa siłownia nie musi zajmować wiele miejsca!

Gdzie Kupić?

Bieżnia Xiaomi A1 dostępna jest w promocyjnej cenie 1543,97 zł na GearBest z darmową dostawą rejestrowaną do Polski. Kliknij w link poniżej aby przejść do naszego sklepu i zobaczyć więcej zdjęć.