Świętujemy Chiński Nowy Rok 2018 z GearBest

chinski nowy rok 2018 z GearBest

Chiński Nowy Rok (CNR) to “Rok Psa”. Wszyscy Chińczycy przygotowują się do świętowania tego najważniejszego chińskiego tradycyjnego festiwalu wspólnie z rodzinami. Także my przewidujemy siedmiodniowe święto wolne od pracy w dniach od 14 do 20 lutego. W tym okresie w GearBest planowane są urlopy i część magazynów nie będzie działać, ale za to będziecie mieli okazję skorzystać z wielu specjalnych okazji w ramach “Wyprzedaży na Chiński Nowy Rok”.

Świąteczne promocje na Chiński Nowy Rok

W GearBest świętujemy każde duże wydarzenie. Podczas Chińskiego Nowego Roku organizujemy specjalną promocję na wiele produktów w obniżonych cenach. Będziecie mogli cieszyć się niesamowitymi obniżkami cen (do 70%), wliczając w to epicką wyprzedaż błyskawiczną, dodatki za 3 złote (przy zakupie za minimum 220 złotych) i kupony rabatowe. Oprócz tego można będzie zdobyć najlepsze gadżety 2017 roku w niższych cenach.

Wyprzedaż GearBest na Chiński Nowy Rok
Wyprzedaż smartfonów na GearBest na Chiński Nowy Rok

Obsługa klienta

Obsługa klienta GearBest będzie działać w “ograniczonym trybie” od 14 do 20 lutego. Część pracowników będzie dostępna i będzie odpowiadać na zgłoszenia zgodnie z ich ważnością. Jeśli twoje zgłoszenie będzie dotyczyło wysyłki, odpowiedź możesz otrzymać po 20 lutego.

Magazyny

Chińskie magazyny: zamknięte od 14 lutego do 20 lutego
Magazyn Hong Kong 1: zamknięty od 14 lutego do 20 lutego
Magazyn Hong Kong 2: zamknięty od 14 lutego do 20 lutego
Magazyny EU i US: pracują normalnie

Magazyny EU i US będą dostarczać przesyłki normalnie. Tym niemniej, mogą wystąpić krótkie opóźnienia w przypadku dodatkowych zgłoszeń dotyczących zakupu, ponieważ będą one obsługiwane w Chinach przez obsługę klienta GB.

Dostawy

Przesyłki wychodzące z Chin od 14 lutego do 20 lutego mogą być opóźnione. Jeśli twoja przesyłka znajduje się już poza Chinami lub Hong Kongiem, możesz oczekiwać normalnej dostawy. Poza tym, obowiązują terminy określone poniżej:

Przesyłki pocztowe: Lokalne agencje pocztowe mogą podjąć paczkę podczas CNR, ale zamówienia mogą być opóźnione do 20 lutego
Priority Lines: Wysyłki wstrzymane
Przesyłki kurierskie: DHL podejmie przesyłkę tylko jeśli będzie mogła być normalnie dostarczona

By |2018-02-12T09:01:43+00:00February 12th, 2018|Zakupy na GearBest|0 Comments

Leave A Comment