JGaurora Magic High

Na rynku drukarek 3D panuje już tłok i wielu producentów stara się ze sobą konkurować ceną, jakością i ciekawymi funkcjonalnościami. To bardzo dobrze dla nas, klientów, bo oznacza to że mamy duży wybór, a urządzenia do druku przestrzennego są już bardzo tanie i z pewnością można o nich powiedzieć, że trafiły pod strzechy. Najnowsza drukarka 3D JGAURORA Magic High wpisuje się w ten trend niedrogich sprzętów DIY o dużych możliwościach i niskiej cenie. Zobaczcie co potrafi ta drukarka i przekonajcie się, dla kogo jest przeznaczona.

JGAURORA Magic High – Główne funkcje

CechaParametry
Obszar wydruku220 x 220 x 250mm
Średnica dyszy0.4 mm
Grubość warstwy0.05-0.3mm
Prędkość wydruku10-150mm/s
Maksymalna temperatura płyty110 stopni Celsjusza
EkranLCD
CertyfikatCE
Zasilanie110V / 220V
Wielkość44.30 x 45.00 x 47.20 cm
Waga8 kg
Zawartość opakowania1 x Drukarka 3D do samodzielnego złożenia
JGaurora Magic High

Wady i zalety

  • Bardzo prosta instalacja – wystarczy 10 minut

  • Wysoka precyzja wydruku

  • Funkcja wznawiania wydruku

  • Drukuje wiele typów materiałów

  • Niedroga

  • Brak modułu WiFi

Możliwości wydruku

Jest to drukarka o średnich wymiarach która potrafi wykonywać przedmioty w polu roboczym 220 x 220 x 250 mm. Co najważniejsze, cechuje się wysoką precyzją i wielkość warstwy wynosi tu 0.05-0.3 mm. Szczególnie przy ustawionych niższych prędkościach wydruku i prawidłowej kalibracji nie uświadczycie tu wyraźnego efektu “schodków” jakie cechuje tańsze drukarki, a to oznacza, że sprzęt ten z powodzeniem nada się zarówno do zastosowań amatorskich, jak i profesjonalnych.

JGAURORA Magic High obsługuje szeroki zakres plików 3D, w tym najpopularniejsze formaty jak G-code, dzięki czemu można z niej korzystać na oprogramowaniu OpenSource takim jak Cura, dostępnym na każdej platformie. Można nią sterować online, po podłączeniu do komputera przez USB, ale wyświetlacz LCD umożliwia także drukowanie offline, za pośrednictwem karty MicroSD. To samo dotyczy materiałów: nie ma filamentu z którym ta drukarka sobie nie poradzi. Wszystko jedno co użyjecie do drukowania: PLA, ABS, PETG czy nawet drewno (a właściwie włókno bambusowe z plastikiem), możecie być pewni, że rezultat będzie co najmniej zadowalający.

JGaurora Magic High

Instalacja i jakość budowy

Ta drukarka z pewnością przeznaczona jest dla początkujących, ponieważ jej złożenie zajmie wam nie więcej niż 10 minut. Wystarczy tylko skręcić ze sobą ramy, dołączyć kable do gniazd według instrukcji i gotowe. Nie trzeba nic lutować, a wszystkie narzędzia do tego hobby znajdują się w pudełku.

Precyzyjne łożyska kulkowe i dokładnie wykonany mechanizm prowadnicy wpływają na wspomnianą wcześniej dokładność, a duży wiatrak modułu chłodzącego praktycznie całkowicie eliminuje awaryjność zasilacza i losowe restarty. Podczas testów nie uświadczyliśmy ani jednego problemu z zasilaniem i JGAURORA Magic High bez przeszkód działała w wielogodzinnych sesjach druku dużych obiektów. Podobnie dobrej jakości są tu aluminiowe ramy.

JGaurora Magic High

Pozostałe funkcjonalności

Drukarka posiada popularną funkcję wznawiania wydruku w razie awarii zasilania, dzięki czemu nie stracicie wielogodzinnych rezultatów pracy w razie przerwy w dostawie prądu, czy przypadkowym odłączeniu wtyczki zasilającej. Płyta grzejna nagrzewa się maksymalnie do temperatury 110 stopni i wykonana jest ze specjalnego substratu który nagrzewa się równomiernie i szybko. Eliminuje to również powszechny problem drukarek 3D – nie musicie już dłubać i szorować łopatką po płycie aby oderwać wydrukowany przedmiot, a wystarczy lekko go zgiąć aby dało się go oderwać. Potrafi ona również wykrywać kończący się filament i powiadamiać o tym użytkownika.

Podsumowując

Ta drukarka o oryginalnej nazwie jest sprzętem dla początkujących, bo jego instalacja jest bardzo prosta i nawet zupełni laicy z łatwością ją zmontują. Cechuje się ona jednak także dużą dokładnością druku i z powodzeniem można ją używać nie tylko hobbystycznie, ale również do profesjonalnych zastosowań, na przykład do tworzenia modeli architektonicznych, części maszyn albo biżuterii. Polecamy!

Gdzie Kupić?

Drukarka 3D JGAURORA Magic High dostępna jest na Gearbest w specjalnej niższej cenie 775,97 zł w promocji trwającej do 3 marca. Link poniżej przeniesie cię do strony produktu na której znajdziesz szczegóły dostawy i odpowiedzi na pytania.