remote control GearBest

Ciąg Dalszy Promocji na Black Week z GearBest

Drukarki 3D i quadcoptery to świetny pomysł na święta dla każdego hobbysty, a na Black Friday / Cyber Monday możecie kupować je ze zniżką nawet do 50%. Dodatkowo, w dniach 27-29 listopada będziecie mogli kupić dron Tianqu Visuo za $9.99 albo Drukarkę 3D Creality3D Ender za $99.99 – dotyczy pierwszych 10 zamówień dziennie. Sprawdźcie zakładkę “Sales” na stronie promocji aby zobaczyć najnowsze okazje cenowe, aktualizowane codziennie.

Oszczędzaj na zakupach z GearBest

Na GearBest znajdziecie mnóstwo drukarek 3D w świetnej cenie i jeśli chcielibyście wybrać sprawdzony model, polecamy wam Anet E12. Ta drukarka posiada bardzo duże pole robocze 300 x 300 x 400 mm i ma solidną aluminiową ramę oraz bezawaryjnie działający zasilacz. Duży ekran dotykowy pozwala na drukowanie offline, bez połączenia z komputerem, a odpowiednio zaprojektowane ekstrudery uniemożliwiają zatykanie. Znakomita cena 957,25 zł i niedroga wysyłka gwarantują, że nie wydacie na nią zbyt wiele.

Fani fotografii powietrznej z pewnością ucieszą się z nowego drona JJRC X8, posiadającego kamerę HD, bezszczotkowy silnik, oraz naprawdę dobrą baterię. Potrafi on pozostawać w powietrzu nawet do 18 minut, z efektywnym zasięgiem sterowania do 300 m. Niedrogi i prosty w pilotowaniu, ten sprzęt to świetny wybór dla początkujących, szczególnie, że możecie kupić go już za 478,61 zł. Jeśli z kolei ponad urządzenia latające przedkładacie jeżdżące pojazdy, wybierzecie WPL B36 Ural, model rosyjskiej ciężarówki w skali 1:16, który potrafi jeździć przez 30 minut na jednym ładowaniu baterii 500 mAh. Znakomite oceny użytkowników i niska cena 165,95 zł.

Zobaczcie więcej drukarek 3D, dronów i innych zdalnie sterowanych pojazdów i kupujcie z GearBest na Black Friday!

Zobacz promocję na Drukarki 3D i Quadcoptery