TV Box Eachlink H6 Mini

Gdy 4K to za mało, oglądaj w 6K. Ta niesamowita rozdzielczość dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń filmowych i zachwyca głębią obrazu, ale do tej pory TV Boxy zdolne do odtwarzania w tej ultra wysokiej rozdzielczości nie były dostępne. Mający właśnie premierę na GearBest EACHLINK H6 Mini posiada mocną konfigurację sprzętową i oprogramowanie niezbędne do dekodowania w 6K, i to w aż 60 klatkach na sekundę, a do tego tylko w tym tygodniu możecie kupić go w cenie poniżej 200 złotych. Niemożliwe? A jednak: przekonajcie się co potrafi H6 Mini.

TV Box Eachlink H6 Mini: Główne funkcje

CechaParametry
ProcesorAllwinner H6 CPU, quad core, Cortex A53
RAM3 GB
Pamięć wewnętrzna32 GB
OSAndroid 7.1.2
InterfejsAV, DC Power Port, HDMI, LAN, SPDIF, Karta TF, USB2.0,USB3.0
WiFi2.4 GHz
GPUMali T720
Maksymalna rozdzielczość6 K / 60 fps
Wymiary9.60 x 9.60 x 1.90 cm
Waga120 gram
Zawartość opakowania1 x TV Box, 1 x Pilot, 1 x Kabel HDMI, 1 x Zasilacz, 1 x Instrukcja w języku angielskim
TV Box Eachlink H6 Mini

Wady i zalety

  • Płynne odtwarzanie 6K w 60 klatkach na sekundę

  • Wspiera szybkie USB 3.0

  • Obsługuje dekodowanie 10bit dla lepszej jakości obrazu

  • Ma wyświetlacz LCD z zegarem

  • 3 GB RAM dla efektywnego multitaskingu

  • Najtańszy TV Box 6K jaki znajdziecie, zwłaszcza w naszej promocji

  • Starsza wersja Androida (7.1.2)

Kup TV Box na GearBest

Możliwości odtwarzania

EACHLINK H6 Mini potrafi odtwarzać filmy w jakości 6K i to w aż 60 klatkach na sekundę, a to wymaga odpowiednio mocnego hardware’u. Czterordzeniowy procesor Allwinner H6 CPU, z rdzeniami Cortex A53 oraz sprawdzony układ graficzny Mali T720 znakomicie sprawdzają się w dekodowaniu plików wideo, obsługując formaty kompresji H.264 i H.265, a nawet dziesięciobitowe kodowanie kolorów. Oprócz tego mamy tu 3 GB RAM – dużo jak na TV boxy – a to ułatwia pracę w multitaskingu. Taka konfiguracja wystarczy do odtwarzania bez gubienia klatek, spowolnień i błędów w dekodowaniu. Oglądanie filmów w tej rozdzielczości to czysta przyjemność, tym bardziej że H6 Mini obsługuje także dźwięk przestrzenny Dolby Surround 5+1 i jeśli dysponujecie takim zestaw głośnikowym, to wprost przeniesiecie się do środka akcji.

Urządzenie działa pod kontrolą Androida 7.1.2., ostatniej iteracji poprzedniej wersji tego systemu operacyjnego. Oznacza to, że mamy dowolność w instalowaniu własnych aplikacji ze sklepu Google i nie tylko odtworzymy na tym sprzęcie film, ale także możemy grać w gry Android na telewizorze albo surfować po internecie. 32 GB pamięci wewnętrznej stanowi dużo miejsca na instalację aplikacji oraz przechowywanie plików multimedialnych, a gdybyśmy chcieli poszerzyć dysk, można dołożyć kartę pamięci do 64 GB albo dodać zewnętrzny HDD lub SDD podłączany za pomocą szybkiego USB 3.0.

Kup TV Box tanio

Obsługa i interfejs

Szybkie połączenie internetowe zapewnia dwukanałowe WiFi i jest tu nawet gniazdo LAN, umożliwiające kablowe połączenie z internetem. Wspominaliśmy już o slocie TF na kartę pamięci, oraz o dwóch wejściach USB, pozwalających na podłączenie zewnętrznego dysku, albo peryferiów takich jak klawiatura bądź mysz. H6 Mini zasilany jest za pomocą standardowego zasilacza 5V, a do telewizora lub monitora komputerowego podłączamy go za pomocą HDMI albo wyjścia AV.

W zestawie znajduje się również standardowy pilot, ale jeśli chcielibyście uzyskać bogatsze możliwości sterowania, warto zaopatrzyć się w air mouse albo bezprzewodową klawiaturę albo głośnik Bluetooth, również dostępne na GearBest.

Kup TV Box na GearBest

Wygląd i pozostałe funkcjonalności

Urządzenie mieści się w niedużym pudełku w grafitowo-szarym kolorze, z logo producenta na górze obudowy i osadzone jest na czterech półkolistych nóżkach. W środku nie ma wiatraka, a jednocześnie ten TV Box nie nagrzewa się specjalnie podczas pracy, co sprzyja bezawaryjności. Od spodu mamy dwie dziury na uchwyty do zawieszenia go na ścianie, więc jeśli preferujecie takie rozwiązanie, można z niego skorzystać. Na frontowym panelu znajduje się zegar wskazujący aktualną godzinę, a także stan połączenia Bluetooth i WiFi: przydatny dodatek.

Podsumowując

Jeśli zależy wam na jakości wideo, musicie mieć ten TV Box. Oczywiście, do pełnego wykorzystania możliwości wymaga on telewizora zdolnego do odtwarzania w 6K oraz odpowiednich plików filmowych, bądź dostępów do streamingu oferujących wideo w tej jakości. Jeśli jednak macie telewizor 4K, również będziecie z niego zadowoleni: jest szybki, znakomicie odtwarza filmy z lokalnego dysku jak i z Internetu i możecie na nim także instalować gry i aplikacje pod Androida. To pierwsze urządzenie marki EACHLINK dostępne na GearBest i musimy powiedzieć, że jest to niezwykle udany debiut.

Gdzie Kupić?

TV Box Eachlink H6 Mini jest dostępny z darmową dostawą do Polski w cenie 211,09 zł. Kupując go dniach 22-28 października możecie jednak skorzystać z promocji obniżającej cenę do 147,96 zł. Przy zakupie zwróćcie uwagę, aby wybrać prawidłową wtyczkę – EU. Taniej tylko w tym tygodniu!