Odświeżacz powietrza Xiaomi 2S

Istnieje bardzo wiele czynników które wpływają na jakość powietrza w domu: alergeny takie jak pyłki kwiatowe i sierść zwierząt, szkodliwy dym papierosowy, zanieczyszczenia z zewnątrz.  Z kolei to, czym oddychamy wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie w bardzo wysokim stopniu. Aby odetchnąć pełną piersią, najlepiej jest zainwestować w niezawodny i wydajny oczyszczacz powietrza Xiaomi 2S, posiadający cyfrowy monitor zanieczyszczeń i sterowany smartfonem.

Filtr powietrza Xiaomi: Główne funkcje

CechaParametry
Powierzchnia działania21-37 m2
Wydajność310 metrów sześciennych na godzinę
Maksymalna moc29 W
Moc  w trybie standby2 W
CzujnikiLaserowy czujnik PM2.5
ŁącznośćWiFi
AplikacjaAndroid, iOS
Kąt działania360 stopni
Waga 4.45 kg
Wymiary 24.00 x 24.00 x 50.00 cm
Zawartość pudełka 1 x Filtr powietrza Xiaomi, 1 x Wkładka filtrująca, 1 x Kabel zasilający
Filtr powietrza Xiaomi

Wady i zalety

  • Wysoka wydajność, wystarczy 10 minut pracy aby oczyścić powietrze w jednym pokoju

  • Precyzyjny, laserowy filtr cząsteczek PM2.5 optymalnie steruje pracą urządzenia

  • Sterowanie przy pomocy przycisków na obudowie oraz smartfona

  • Łatwa obsługa i prosta wymiana filtrów

  • Niski poziom szumu i energooszczędność

  • Posiada tryb pracy nocnej

  • Zajmuje sporo miejsca w domu

kup oczyszczacz powietrza Xiaomi

Filtrowanie powietrza

Filtr powietrza Xiaomi Purifier 2S jest niezwykle wydajnym sprzętem i potrafi oczyścić domową atmosferę z wszystkich niepożądanych cząsteczek, szczególnie tych o większej średnicy, czyli PM2.5. Filtruje on kurz, smog z zewnątrz, alergeny zwierząt oraz pyłki kwiatów i traw, niezwykle uciążliwe dla alergików wiosną i latem. Parametr CADR, czyli ilość dostarczanego świeżego powietrza wynosi tu 310 m3/h, co pozwala na oczyszczenie dużego pokoju o powierzchni 21 m2 w zaledwie 10 minut. Producent zaleca jeden filtr na powierzchnię 37 m2 dla najbardziej efektywnej pracy, a w praktyce oczywiście można skutecznie używać go także w większych mieszkaniach.

Sekretem skutecznego oczyszczania powietrza jest trójwarstwowy filtr, składający się z warstwy podstawowej, warstwy HEPA oraz warstwy węgla aktywnego, takiej samej jaką znajdziemy w maskach przeciwgazowych. Łączy on w sobie filtrację mechaniczną, chemiczną i biologiczną sprawiając, że otrzymujemy optymalne zabezpieczenie przed niepożądanymi cząsteczkami. Jednocześnie kąt pod jakim filtrowane jest powietrze wynosi 360 stopni, co sprawia, że możecie ustawić go w dowolnym miejscu domu, choć oczywiście najlepiej jest umieścić go w centralnym punkcie.  

Obsługa

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Posiada wyświetlacz oraz przyciski na obudowie, pozwalające wybrać tryby i włączać urządzenie. Wśród trybów jakie możemy wybierać jest tryb “ulubiony”, w którym urządzenie pracuje na podstawie wytycznych wskazanych przez użytkownika w aplikacji oraz tryb automatyczny, w którym działa zgodnie ze wskazaniami czujnika zanieczyszczeń. Ponadto, oczyszczacz powietrza Xiaomi posiada specjalny tryb nocny, w którym pracuje bardzo cicho, a do tego zmniejsza intensywność świecenia wyświetlacza LED.

Dodatkowe możliwości pojawiają się gdy zainstalujemy dedykowaną aplikację dostępną na telefony z systemem Android lub iOS. Umożliwia ona bardzo szczegółową kontrolę poziomu zanieczyszczeń, wyświetlanego w aplikacji w postaci danych historycznych oraz zdalne sterowanie i ustawienie harmonogramu. Aplikacja przedstawi także własne sugestie w jaki sposób najbardziej efektywnie uruchamiać filtr powietrza. Połączenie z domową siecią WiFi zapewnia możliwość sterowania z dowolnego miejsca, a więc oczyszczacz można uruchomić, gdy na przykład jesteście w pracy, po to, aby po przyjściu do domu cieszyć się czystym powietrzem. Sam filtr HEPA powinien być wymieniany raz na 3-6 miesięcy, w zależności od intensywności pracy i zapasowe filtry można kupić na GearBest. Wymiana jest również nieskomplikowana i zajmuje nie więcej niż 5 minut.

filtr pm Xiaomi

Wygląd i zasilanie

Urządzenie posiada własny wewnętrzny zasilacz. Jest ono również niezwykle energooszczędne. W trybie standby pobiera zaledwie 2W mocy, natomiast jego maksymalna moc przy pełnej filtracji wynosi 29W. Biała, solidna obudowa utrzymana jest w minimalistycznym stylu do jakiego przyzwyczaiło nas Xiaomi, a jej uniwersalny wygląd powinien pasować do każdego pomieszczenia. Na froncie znajduje się czytelny wyświetlacz OLED, wyświetlający aktualny poziom cząsteczek PM2.5, a także temperaturę, wilgotność, stan połączenia bezprzewodowego oraz tryb pracy.

Podsumowując

Dobre zdrowie i samopoczucie jest najważniejsze i jest warte dużo więcej niż nowy smartfon albo tablet, dlatego jeśli zastanawiacie się jaki zrobić sobie prezent, polecamy wam filtr powietrza Xiaomi. To niezawodne i bardzo wydajne urządzenie znajdzie szczególne zastosowanie w domach w których pali się papierosy lub tam, gdzie znajdują się osoby chore na astmę, alergie, albo zmagające się innymi chorobami układu oddechowego. Jeśli dodamy do tego sterowanie za pomocą WiFi oraz prostą obsługę, otrzymamy sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu!

Filtr powietrza Xiaomi

Gdzie Kupić?

Nowy filtr powietrza Xiaomi 2S możecie kupić w promocyjnej cenie 710,68 zł na GearBest. Aktualnie nie jest dostępna bezpłatna przesyłka dla tego przedmiotu. Kliknij w link poniżej aby przejść na stronę produktu i zobaczyć więcej zdjęć.

Kup Filtr powietrza Xiaomi 2S