darmowa dostawa

Małe Ceny, Wielkie Okazje!

Kupowanie na GearBest to czysta przyjemność: szczególnie gdy możecie skorzystać z bogatych okazji na Cyber Monday. Przedstawiamy wam kolejną pulę promocji, tym razem dotyczącą niedrogich gadżetów jakie możecie kupić już w cenie $0.99 (niecałe 4 złote). W tej specjalnej ofercie znajdziecie m.in. akcesoria do telefonów, drobny sprzęt biurowy, oświetlenie na Święta i wiele innych ciekawych rzeczy. Zapraszamy do sprawdzenia naszych gadżetów!

Co można zdobyć taniej?

Bardzo wiele! Na stronie promocji znajdziecie produkty ze zniżką w w kilkunastu kategoriach, a przełączając się między zakładkami możecie wybierać, czy chcecie kupować przedmioty za $0.99, $1.99 czy $2.99. Jakby tego było mało, większość rzeczy dostępna jest z całkowicie darmową wysyłką do Polski, a to oznacza jeszcze większe oszczędności. To świetna okazja aby kupić przydatny dodatek do telefonu, ładny element wystroju wnętrz, a może lampki na Święta.

Pamiętajcie, że ta promocja obowiązuje tylko w tym tygodniu i produkty w obniżonych cenach dostępne są do wyczerpania zapasów, a więc warto zrobić zakupy już teraz. Rabaty czekają na was na GearBest!

Oświetlenie

Dom i Ogród

Hobby i Zabawki