ILIFE V7s Plus: Odkurzanie i mycie podłogi w jednym urządzeniu

inteligentny odkurzacz ilife v7s plus

Inteligentne odkurzacze są coraz lepsze i najnowszy ILIFE V7s Plus jest najlepszym sprzętem tej marki jaki mieliśmy okazję testować. Skuteczność w odkurzaniu i myciu podłogi, sprawnie działające sensory i mocna bateria to tylko niektóre z zalet tego sprzętu. Zapraszamy was do przeczytania recenzji i do przekonania się, czy i w waszym domu znajdzie on zastosowanie.

ILIFE V7s Plus – Główne funkcje

CechaParametry
 Tryby pracy Auto, Krawędzie, Punktowe, Harmonogram
 Moc silnika 22 W
 Ciśnienie odkurzania 400 Pa
 Pojemność zbiornika 0.3 l (zbiornik na wodę) + 0,06 l (zbiornik na kurz)
 Czas pracy 110 – 120 minut
 Bateria 2600 mAh
 Pokonywanie przeszkód Do 15 stopni
 Hałas Mniej niż 68 dB
 Czas ładowania 200 – 350 minut
 Wymiary 34.00 x 34.00 x 8.40 cm
 Waga 3 kg
 Zawartość opakowania 1 x Odkurzacz V7s Plus, 1 x Pilot, 1 x Filtr HEPA o wysokiej efektywności, 1 x Zasilacz z kablem 1.5m ( 100 – 240V ), 1 x Ładowarka, 1 x Szczotka czyszcząca, 1 x Szczotka boczna, 1 x Mop, 1 x Uchwyt na mopa, 1 x Zbiornik na wodę, 2 x Bateria AAA Battery (do pilota), 1 x Instrukcja w wielu językach
inteligentny odkurzacz ilife

Wady i zalety

  • Wysoka skuteczność odkurzania z ciśnieniem 400 Pa

  • Zbiornik na wodę i funkcja mopa umożliwia mycie podłogi

  • Duża pojemność baterii zapewnia, że poradzi sobie w największych mieszkaniach

  • Cztery czujniki zapewniają ochronę przed upadkiem ze schodów

  • Technologia i-Dropping uniemożliwia zalanie podłogi

  • Pokonuje progi i przeszkody do 15 stopni

  • Głośniejszy niż inne inteligentne odkurzacze

inteligentny odkurzacz ilife

Możliwości sprzątania

Ten inteligentny odkurzacz wykorzystuje doświadczenia projektantów zdobyte przy poprzednich modelach i skutecznie dobiera drogę, dzięki czemu odkurza nawet bardzo duże mieszkania, nie pomijając żadnego pokoju. Jest przy tym nieco głośniejszy od innych odkurzaczy, na przykład marki Xiaomi, ale wynika to głównie z tego, że zastosowano tu mocny silnik 400 Pa usuwający nawet większe zanieczyszczenia. Jeśli chodzi o skuteczność sprzątania, wystawiamy mu bardzo wysoką i zasłużoną ocenę, a to niewątpliwie najważniejsze dla takiego sprzętu.

ILIFE V7s Pro bardzo skutecznie także myje podłogę. Wystarczy nalać do zbiornika o pojemności 300 ml wodę i odrobinę płynu do podłóg i już możemy automatycznie myć podłogę. Funkcja i-Dropping zabezpiecza przy tym parkiet przed zalaniem poprzez umiejętne dawkowanie wody na dołączonego mopa i zamknięcie zaworu dawkującego wodę gdy odkurzacz się zatrzymuje. Ciekawą dodatkową funkcją jest detektor zbiornika na kurz i wodę, zabezpieczający przed uruchomieniem odkurzacza bez włożonego zbiornika.

Sterowanie i wygląd

Sterowanie jest bardzo proste i odbywa się za pomocą przycisków na obudowie albo pilota który otrzymujemy w zestawie. Do wyboru mamy cztery tryby pracy: automatyczny, czyli zwykły; punktowy – pozwalający na pracę wokół określonego miejsca, na przykład gdy rozsypie nam się cukier na podłogę; krawędziowy – odkurzający krawędzie przy ścianach oraz harmonogram – sprzątający o określonej godzinie, na przykład kiedy jesteśmy w pracy. Po zakończonej pracy urządzenie samo jedzie do ładowarki, czekając na nasze kolejne rozkazy, dzięki czemu właściwie jest to sprzęt bezobsługowy.

Sam odkurzacz wygląda właściwie klasycznie jak na sprzęt tej klasy i nie wyróżnia się. Jest okrągły i ma niski profil, dzięki czemu z łatwością wjedzie pod łóżko, umożliwiając dostęp do miejsc których nie dałoby się odkurzyć zwykłym odkurzaczem. Od spodu posiada dwa rodzaje szczotek: zagarniającą i pochłaniającą kurz do zbiornika, co pozwala na optymalne sprzątanie podłóg.

robot sprzątajacy ilife

Bateria i czujniki

Bateria litowo-jonowa o pojemności 2600 mAh jest ponadprzeciętnie dobra i umożliwia pracę przez 110-120 minut na jednym ładowaniu, dzięki czemu ILIFE V7s Plus może swoim zasięgiem pokryć nawet bardzo duże mieszkanie. Jednocześnie ładowanie trwa około 300 minut, po których sprzęt jest gotowy do pracy. Ten inteligentny odkurzacz posiada aż 11 czujników, z których cztery z nich odpowiadają za pilnowanie, aby urządzenie nie spadło ze schodów. Pozostałe wykrywają obecność ładowarki, dzięki czemu odkurzacz bez trudu powróci do bazy po zakończonej pracy lub gdy będzie mu już kończyła się bateria.

odkurzacz ilife

Podsumowując

Odkurzacz ILIFE V7s Plus to bardzo dobry sprzęt dla osób zapracowanych, nie mających dużo czasu na domowe obowiązki. Wysoka wydajność sprzątania osiągnięta dzięki mocnemu silnikowi sprawia, że nada się on nawet do dużego mieszkania i nie tylko odkurzy, ale także zmyje podłogi drewniane i płytki ceramiczne. Dołączony pilot i 4 tryby pracy do wyboru (w tym automatyczny) sprowadza jego obsługę dosłownie do włączenia guzika. Nasz zaoszczędzony czas możemy poświęcić na rozrywkę i przyjemności i nie przejmować się tak trywialnymi sprawami jak sprzątanie podłogi! Oby jeszcze tylko ILIFE wymyśliło robota, który za nas ugotuje obiad albo zajmie się dziećmi… Ale kto wie, może niedługo?

Gdzie Kupić?

Inteligentny odkurzacz ILIFE V7s Plus jest dostępny w specjalnej, przedsprzedażowej cenie 732,05 złotych z niedrogą wysyłką do Polski na GearBest. Ta cena obowiązuje tylko do końca tygodnia, a więc warto kupić właśnie teraz. Zamówienia wysyłamy po 29 kwietnia. Kliknij w przycisk poniżej aby przenieść się na stronę produktu i zobaczyć jeszcze więcej zdjęć i parametrów.

Kup inteligentny odkurzacz ILIFE V7s Plus
By |2018-04-03T13:13:01+00:00April 3rd, 2018|Elektronika i Gadżety|0 Comments

Leave A Comment