inteligentna waga kup

Jeśli dbasz o linię i pieczołowicie liczysz kalorię robiąc codziennie serie przysiadów i pompek, a może biegając o poranku, zapewne masz w domu wagę. Tradycyjne wagi pokazują tylko ciężar ciała, i to wszystko, a jest to dość mizerny zakres informacji o efektach twojego treningu. Jeśli chcielibyście poznać jeszcze więcej parametrów, takich jak masa wody w organizmie, ilość tłuszczu czy biologiczny wiek, trzeba wybrać się do specjalistycznego gabinetu lekarza dietetyka – albo skorzystać z możliwości jakie daje najnowsza waga łazienkowa Aliexpress YUNMAI Mini 2.

Waga YUNMAI Mini 2: Główne funkcje

CechaParametry
Zakres pomiaru3 – 150 kg
Moc4,5 W
Bluetooth4.0
Tolerancja pomiaru0.1 – 0.3kg
MateriałSzkło, ABS
Dodatkowe pomiaryMetabolizm, BMI, Masa tłuszczu, Masa kości, Masa wody, Masa mięśni, Fizyczny wiek, Białko, Tłuszcz podskórny
Zapis danychYUNMAI Data Cloud
WyświetlaczLED
Wymiary26.00 x 26.00 x 2.60 cm
Waga1,2 kg
Zawartość pudełka1 x Waga, 1 x Instrukcja w języku angielskim
inteligentna waga kup

Wady i zalety

  • Wiele parametrów pomiarowych

  • Świetny, nowoczesny design

  • Dokładna

  • Niski pobór mocy

  • Wszystkie dane zapisywane automatycznie w chmurze

  • Znakomita cena

  • Nie można wyeksportować danych do Google Fit albo innych aplikacji

inteligentna waga sklep

Możliwości pomiarowe

A więc jak to działa? Oprócz tensorowego czujnika ciśnienia, mierzącego ciężar, na wierzchu znajdują się elektrody wykonane ze stali nierdzewnej 304, które w połączeniu z miernikiem oporu mierzą parametry przepływu prądu. Pozwala to ocenić poziom tłuszczu, masę mięśni, masę kości, ilość wody w organizmie i inne dane – łącznie jest ich 10. Dane wyświetlane są następnie w aplikacji. Dodatkowo, po podaniu wzrostu aplikacja wylicza także nasze BMI, czyli wskaźnik określający na ile mieścimy się w normie ciężaru ciała. Według producenta, w pomiarach wykorzystywane są różne częstotliwości prądu przepuszczanego przez ciało, co pozwala na zmierzenie różnych parametrów i tym samym uzyskanie wiarygodnych danych.

Obsługa

Duży ekran LCD wyświetla ciężar ciała w kilogramach, a oprócz wagi ekran LCD wyświetla także status połączenia Bluetooth. Pełne możliwości pomiarowe zyskujemy gdy zainstalujemy dedykowaną aplikację na telefon, która będzie wyświetlała wymienione parametry ciała. Wszystkie dane są bezpiecznie przechowywane na naszym indywidualnym koncie w chmurze YUNMAI, dzięki czemu możemy zawsze do nich powrócić i dowolnie przeglądać dane historyczne, aby ocenić postępy lub – odpukać w niemalowane – rosnącą wagę.

Aplikacja obsługuje do 16 użytkowników, co oznacza że z tej wagi może korzystać nawet bardzo liczna rodzina. W aplikacji istnieje także możliwość ustawienia celu, czyli masy ciała do jakiej dążymy. Jeśli potrzebujecie trochę motywacji aby mniej jeść, a więcej ćwiczyć, ta funkcja wam się spodoba, ponieważ będzie wyświetlać ilość kilogramów jakie musimy jeszcze zrzucić.

inteligentna waga sklep

Wykonanie i wygląd

Design YUNMAI przywodzi na myśl najlepsze standardy w stylu Xiaomi: minimalistyczny wygląd, obłe kształty, materiały wysokiej jakości i biały kolor obudowy – dostępny jest także wariant w kolorze czarnym. Poprzednia wersja tej wagi YUNMAI 2 zdobyła nawet nagrodę na międzynarodowych targach wzornictwa IF DESIGN odbywających się w Niemczech w kategorii “medycyna i zdrowie“, a to dużo dobrego mówi o projektantach. Wyświetlacz LCD jest sprytnie ukryty w szkle, dzięki czemu na pierwszy rzut oka nie jest widoczny. Jak wskazuje nazwa, waga jest niewielka i można łatwo ją schować pod łóżkiem.

Waga zasilana jest z trzech półtorawoltowych baterii AA i zużywa bardzo niewiele energii dzięki energooszczędnemu połączeniu Bluetooth. Baterie powinny wystarczyć na cały rok przy standardowym użytkowaniu.

inteligentna waga sklep

Podsumowując

Jeśli należycie do osób mających obsesję na punkcie wagi i pieczołowicie mierzycie codziennie wagą, martwiąc się każdym zbędnym kilogramem, YUNMAI Mini 2 bardzo wam się spodoba. Zapis danych w chmurze uwalnia od konieczności ciągłego notowania, a pomiary poziomu tłuszczu, masy mięśni czy ilości wody w organizmie wydają się być bardzo dokładne. Pamiętajcie jednak, że smukłe ciało przygotowane do jednoczęściowego kostiumu kąpielowego i szerokie ramiona to nie wszystko w życiu – liczy się też wnętrze! A zatem ćwicz i odchudzaj się sprytnie z YUNMAI Mini 2!

Gdzie Kupić?

Inteligentna waga Yunmai 2 Smart Mini dostępna jest na GearBest w promocji Łowcy Skarbów w świetnej cenie 146,41 zł, oczywiście z darmową dostawą do Polski. Promocja nie będzie trwała długo, a więc zapraszamy na zakupy już teraz!