konkurs gearbest DIY 2018

Adam Słodowy nie prowadzi już swojego popularnego programu telewizyjnego, ale teraz i ty możesz zrobić to z nami! Przedstawiamy wam nowy konkurs GearBest w którym będziecie mogli wygrać super nagrody: kupon na zakupy na GearBest za 1000$ oraz drukarki 3D. Takich nagród jeszcze u nas nie było!

Co trzeba zrobić aby wziąć udział? Wystarczy zamieścić film na Youtube z tagiem w którym używacie narzędzi dostępnych na GearBest aby stworzyć coś kreatywnego. A oto szczegółowe zasady.

Zasady konkursu DIY GearBest

zasady konkursu GearBest

Zasady konkursu GearBest DIY 2018 w skrócie: to proste jak gwóźdź!

  1. Aby wziąć udział w konkursie, należy nakręcić własny film i zamieścić go w serwisie Youtube w dniach 4 czerwca – 20 sierpnia włącznie do godziny 09:00 czasu UTC. Lista zwycięzców zostanie opublikowana 21 sierpnia 2018.
  2. Tytuł filmu musi rozpoczynać się tagiem “#GBTool” aby został zakwalifikowany do rywalizacji.
  3. Tematem filmu musi być dowolna praca DIY – Do-It-Yourself, czyli “Zrób To Sam”. W filmie muszą zostać użyte NARZĘDZIA które kupiliście na GearBest, np. drukarka 3D, akcesoria, albo nawet klucz do śrub. Pokażcie nam co potraficie!
  4. Sprawdzimy, czy uczestnicy konkursu zakupili produkty DIY na GearBest; jeśli nie będziemy mogli znaleźć waszego zamówienia, nie będziecie mogli wygrać nagrody.

Wśród nagród przewidujemy:

A zatem – jest dużo czasu aby zaopatrzyć się w narzędzia i nakręcić film. Życzymy powodzenia, popularności w internecie i wygranych! I jeśli macie znajomych majsterkowiczów, koniecznie dajcie im znać żeby mogli wziąć udział!

Przejdź na stronę konkursu

Promocje i rabaty na narzędzia

Nie będziecie brali udziału w konkursie i zamierzacie tylko kibicować? W takim razie możecie skorzystać z rabatów i promocji na narzędzia dostępne na GearBest. Przygotowaliśmy dla was wiele zniżek na narzędzia ręczne, przyrządy pomiarowe czy drukarki 3D i nasze promocje pozwolą wam niedrogo wyposażyć domowy warsztat. Bardzo popularny zestaw wkrętów Xiaomi Wiha zawiera 24 bitsy ze stali: krzyżakowe, płaskie, Torx i inne. Zestaw zamknięty jest w pudełku ze stopu aluminium i jest dobrym pomysłem na prezent dla majsterkowicza.

Śrubokręt Xiaomi Wowstick posiada elektryczny napęd i 19 bitsów w komplecie, umożliwiając łatwe dokręcanie i odkręcanie śrub w domowej elektronice i naprawy telefonów, komputerów czy sprzętu AGD. Ma nawet podświetlenie LED dla łatwiejszej obsługi, a także pudełko z magnesami, dzięki czemu nie pogubicie jego części. Zasilany z dwóch baterii AAA. Zaledwie za 6.56 zł możecie kupić breloczek na klucze zawierający wkręty – płaski i krzyżakowy, dzięki czemu śrubokręt możecie mieć zawsze pod ręką. Przydatne!

Xiaomi Wiha śrubokręty
xiaomi wowstick elektryczny
Breloczek śrubokręt

Arduino i Raspberry Pi – twój kieszonkowy komputer

Arduino i Raspberry Pi to mini-komputery DIY które mają tysiące zastosowań. Możecie przy ich pomocy zbudować sterowniki urządzeń inteligentnego domu, roboty czy zamienić je w pełnowymiarowe pecety z Linuxem. Na GearBest znajdziecie zarówno gotowe zestawy, części, jak i płyty główne. Jeśli zaczynacie swoją przygodę z tymi komputerami DIY, najlepszym zestawem na początek będzie Raspberry Pi 3 Model B z połączeniem Bluetooth, który możecie kupić teraz z rabatem 30% – za 187 złotych. Ta płyta główna z procesorem posiada wszystkie niezbędne komponenty do budowy zarówno prostych sterowników, jak i najbardziej zaawansowanych urządzeń, w tym szerokokanałowe WiFi, Bluetooth, wyjście HDMI do monitora, 4 porty USB i 1 GB RAM.

Gdy już zmontujecie swoje pierwsze Raspberry Pi, warto rozszerzyć jego możliwości, wybierając na przykład bogaty i niedrogi (tylko 47 złotych) zestaw sensorów do Raspberry. Są to kompatybilne moduły z czujnikami wstrząsu, temperatury, dźwięku, gazu, deszczu, podczerwieni do wykrywania człowieka i wiele innych – z pewnością sami możecie sobie wyobrazić jak wiele na ich podstawie można zbudować.

Jeśli natomiast dopiero uczycie się elektroniki lub chcielibyście zainteresować tym najmłodszych, świetnym zestawem do nauki jest choinka z diodami LED. Ten zestaw DIY należy samodzielnie zmontować i zlutować i jest on na tyle prosty, że mogą go zrobić nawet początkujący adepci, dużo się przy tym ucząc. Zawiera 36 diod LED w różnych kolorach.

 Raspberry Pi 3 Model B
Sensory do Arduino zestaw
Choinka zestaw do nauki Arduino Raspberry

Drukarki i akcesoria 3D – rozpocznij przygodę z drukiem przestrzennym

Druk 3D to niezwykle szybko rozwijająca się technologia tworzenia przedmiotów z niczego (no, może nie dosłownie, bo z filamentu, czyli cienkich drucików z plastiku i innych materiałów), która trafiła już pod strzechy dzięki niedrogim maszynom z Chin. Na GearBest znajdziecie najlepsze drukarki 3D w super cenach, takie jak super-popularna Anet A8, posiadająca pole robocze o powierzchni 220 x 220 x 240mm. Drukuje przy pomocy wielu typów materiałów, a nawet posiada ekran LCD, więc możecie obsługiwać ją offline, bez podłączania do komputera.

Oczywiście, do druku będziecie potrzebowali także filament i warto zaopatrzyć się w jego zapas, szczególnie że na GearBest mamy także na materiały eksploatacyjne duże promocje. Filament CCTREE dostępny jest w wielu różnych kolorach, od czarnego do szampańskiego złota, a nawet przezroczysty. Rolka waży 1 kilogram, co pozwala na wydrukowanie wielu przedmiotów i jest znakomitej jakości.

Jeśli z kolei skończyliście już drukować i chcielibyście coś wygrawerować laserem, polecamy wam maszynę NEJE DK-8-KZ. Potrafi grawerować w drewnie, plastiku, gumie i posiada oprogramowanie które pozwala wam tworzyć własne wzory lub zaimportować obrazek, przekształcany we wzór do grawerowania. Moc lasera – 1000 mW. Koniecznie zobaczcie wszystkie nasze narzędzia i maszyny!

 Drukarka 3D Anet A8
 Laserowa maszyna do grawerowania NEJE DK-8-KZ
filament do drukarki 3D
Zobacz wszystkie promocje DIY GearBest