promocja GearBest na mistrzostwa świata 2018

Nasi Najdrożsi Klienci: wielu z was zapewne wypoczywa na zasłużonych wakacjach w letnim słońcu, a my mamy dla was super okazje na letnie wyprzedaże. Nowa promocja zaczyna się już 17 czerwca i czeka na was mnóstwo wakacyjnych rabatów:

  • 17 czerwca 15:00 do 25 czerwca 15:00: Poczuj sportowe emocje z inauguracją Mistrzostw Świata 2018 i skorzystaj z najniższych cen na otwarcie piłkarskiego święta!
  • 25 czerwca 15:00 do 2 lipca 15:00: Maksymalne zniżki na GearBest, dzięki którym będziecie mogli kupować z rabatem ponad 50%
  • 2 lipca 15:00 do 9 lipca 10:00: Kupuj taniej w trzeciej fali promocji w Saloonie Ostatniej Szansy

Wszystkie opisane wyżej promocje będą kolejno dostępne pod poniższym linkiem. Sprawdźcie sami!

Promocja letnia 2018 GearBest

Jeszcze więcej atrakcji

Myśleliście, że to już wszystko? Absolutnie nie – mamy dla was wiele więcej GORĄCYCH OKAZJI ZAKUPOWYCH.
  • Przewodnik Szoppingowy: Zobaczcie ile można oszczędzić na zakupach z GearBest
  • Promocja Potrójna: Kup 3 przedmioty za $10, wybierając spośród setek ofert
  • Lucky Bags: W tych Szczęśliwych Torbach znajdziecie tajemnicze gadżety o wartości większej niż ich cena
  • Najlepsze Dodatki: Tylko $2.99 (około 10 złotych) za sztukę

A może jakiś konkurs?

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie mogli zaproponować wam konkursu z nagrodami. Tym razem mamy aż dwa, utrzymane w tematyce piłkarskiej, a ustrzelić możecie w nich cenne nagrody. Piłkarskie Rzuty Karne 2018 GearBest pozwolą wam wygrać kupony i epickie trofea – w tym recenzowany przez nas nowy smartfon OnePlus6! Z kolei Koło Fortuny Edycja Piłkarska 2018 umożliwi wam wygranie niesamowitych nagród rzeczowych, takich jak drukarka 3D.

W obu losowaniach możecie brać udział raz dziennie, a jeśli chcielibyście zdobyć więcej losów, jest to bardzo proste – wystarczy, że udostępnicie stronę konkursu w mediach społecznościowych. Możliwe jest także używanie waszych punktów GearBest do zamiany ich na dodatkowe szanse. Czas trwania obu loterii: 20 czerwca 07:00 UTC do 2 lipca 07:00 UTC. Życzymy wielu nagród!

loteria piłkarska GearBest 2018

Weź udział w loterii piłkarskiej GearBest

loteria koło fortuny GearBest

Zagraj w Koło Fortuny 2018 – Edycja Piłkarska

Co mamy dla was jeszcze?

Jeszcze mało atrakcji? Mamy więcej! Wkrótce dostępna będzie promocja Moda Mistrzów, w której znajdziecie mnóstwo eleganckich i sportowych ciuchów oraz dodatków, 40% zniżki na Artykuły Lifestylowe oraz 40% zniżki na Letnią Elektronikę, a serię oszałamiających okazji cenowych zakończy Mega Wyprzedaż Urządzeń Mobilnych, w której zgarniecie telefony, tablety i inny sprzęt w cenach jakich jeszcze nie było.

Jako nasze podziękowanie za udział w tej letniej imprezie, do każdego zamówienia powyżej $80 (około 300 złotych) dorzucamy Letnią Niespodziankę! Ta specjalna oferta jest przeznaczona jednak tylko do 1500 pierwszych klientów, a więc nie zwlekajcie i sprawdźcie już dziś co dla was przygotowaliśmy. Życzymy  namiętnego lata i udanego wypoczynku!

Przejdź na stronę piłkarskich promocji z GearBest 2018