polski magazyn GearBest

Jak zapewne wiecie, to właśnie dzięki wam – klientom z Polski, GearBest stał się popularny w kraju nad Wisłą, a wasze zaufanie pozwoliło nam otworzyć tutaj magazyn pozwalający na lokalną wysyłkę krajową. Zapewnia ona wiele korzyści które tutaj przypomnimy. Przeczytacie tu także pod jakimi nowymi skrótami znajdziecie polski magazyn.

Polski magazyn GearBest – jak go szukać?

Poprzednio polski magazyn był oznaczony jako EU-4, a obecnie znajdziecie go pod nazwą G-W-4 (lub EG-W-4, DG-W4 i podobne). Jeśli macie pytania dotyczące innego magazynu, możecie zapytać korzystając z naszego formularza obsługi klienta.

Jak wybrać polski magazyn?

Wybrane i szczególnie popularne produkty takie jak smartfony Xiaomi dostępne są w różnych magazynach. Jeżeli istnieje możliwość wyboru magazynu wysyłki, znajdziecie ją w polu “Warehouse options” nad ceną (obecnie jest to Fast-08):

magazyn GearBest w Polsce

Obecnie nie ma możliwości sortowania produktów po magazynach. Gdy pojawi się taka możliwość, oczywiście was o tym poinformujemy.

Dlaczego warto kupować z polskiego magazynu GearBest?

Istnieje wiele korzyści z kupowania w polskim magazynie GearBest. Oto niektóre z nich:

  • Szybka dostawa krajowa: Przesyłki wewnętrzne wysyłane są Pocztą Polską lub kurierem i ze względu na niewielki dystans jaki muszą pokonać nie podróżują kilka tygodni, a jak potwierdzają klienci, mogą dotrzeć nawet w kilka dni – choć pamiętajcie, że nie gwarantujemy czasu dostawy.  Jeśli zatem zależy wam na szybszym odbiorze waszej paczki, warto zdecydować się na zamówienie z magazynu Fast-08.
  • Brak formalności i opłat celnych: Ograniczona liczba wysyłek spoza Unii Europejskiej może podlegać formalnościom celnym (z naszych spostrzeżeń wynika, że dotyczy 10% paczek), a jeśli zamawiacie z dostawą z Polski, nie musicie obawiać się naliczenia cła lub podatku VAT. Oznacza to mniej opłat i brak formalności.
  • Prostszy transport: Zamówienia z Chin realizowane są przez Pocztę Chińską, a następnie Pocztę Polską, a więc proces transportu jest realizowany co najmniej przez tych dwóch dostawców. Może to zwiększyć prawdopodobieństwo, że na którymś z etapów transportu przesyłka zostanie zagubiona, szczególnie jeśli jest nierejestrowana. Wysyłka wewnątrz Polski upraszcza proces logistyczny i zmniejsza szanse na problemy z waszym zamówieniem.

Oprócz tego, wybierając magazyn w Hiszpanii albo w Czechach możecie liczyć na tranzyt wewnątrz strefy Schengen, a więc także na brak barier celnych i szybszą dostawę. Oczywiście, zachęcamy także do kupowania również z pozostałych magazynów GearBest, ponieważ w magazynie polskim znajdziecie tylko niewielką część naszej bogatej oferty, liczącej już dziesiątki tysięcy produktów. Życzymy wielu udanych zakupów!

Zobacz polski magazyn GearBest