obniżka cen z GearBest

Festiwal zniżek na GearBest trwa!

Piłkarskie emocje trwają i choć nasi nie popisali się w Mistrzostwach Świata, to na otarcie łez mamy dla was główną część promocji GearBest w której znajdziecie okazje pozwalające wam kupować z rabatami większymi niż 50%. Przygotowaliśmy dla was również specjalne promocje na telefony, elektronikę i odzież oraz mnóstwo atrakcji, dzięki którym możecie zrobić zakupy w najniższych cenach. A oto zasady Mistrzowskiej Promocji Kuponowej.
  1. Kupony w Mistrzowskiej Promocji pozwalają zmniejszyć koszt zakupu o $199 (około 739 złotych) za zakupy od $399 (około 1482 złotych).
  2. Kupony możecie otrzymać w dniach 25 czerwca 17:00 – 28 czerwca 17:00
  3. Kupony mogą być użyte do zakupów zrobionych w dniach 25 czerwca – 2 lipca
  4. Kupony będzie można pobrać ze Strony Promocji od godziny aktywacji.
  5. Rabat można wykorzystać na wszystkie produkty dostępne na GearBest.
Ta Promocja Kuponowa kończy się w czwartek 28 czerwca, a więc warto skorzystać z niej teraz. Życzymy udanych zakupów!
Przejdź na Stronę Mistrzowskiej Promocji i Kupuj 50% Taniej

Z jakich promocji można jeszcze skorzystać?

A to jeszcze nie koniec atrakcji, ponieważ mamy dla was inne niesamowite promocje, dzięki którym możecie kupować z dodatkowymi rabatami do 40% i cieszyć się niezwykłymi cenami. W naszej Czerwcowej Promocji Piłkarskiej przygotowaliśmy dla was specjalne strony promocyjne na elektronikę, artykuły lifestajlowe, urządzenia mobilne oraz odzież i akcesoria. A oto one:

promocje GearBest

Wyprzedaż elektroniki nawet 40% taniej! W obniżonej cenie możecie kupić m.in. laptopy, quadcoptery i sprzęt audio. Kolejne fale promocji zaczynają się każdego dnia, a więc warto sprawdzać dostępne rabaty.

urodziny GearBest

Urządzenia AGD oraz inteligentny sprzęt do domu, oświetlenie czy zabawki teraz dostępne w promocji 40% taniej. W specjalnej ofercie m.in. telewizor Xiaomi albo popularne drukarki 3D Anet.

promocje GearBest

Telefony to jedna z najpopularniejszych kategorii produktów na GearBest i teraz możecie kupić je w jeszcze niższych cenach. Teraz w promocji flagowce takie jak Xiaomi Mi 8, a także nowe budżetowe smartfony i smartwatche oraz akcesoria do telefonów.

urodziny GearBest

Na GearBest kupicie nie tylko tańszą elektronikę, ale także modne ciuchy, akcesoria i dodatki. Kupuj taniej buty, biżuterię oraz zegarki ze zniżką nawet do 50% i darmową dostawą do Polski.

Życzymy wam ustrzelenia wielu okazji i pamiętajcie, że ciągle możecie także wziąć udział w loteriach Piłkarskie Rzuty Karne oraz Koło Fortuny, Edycja Piłkarska 2018, o których przeczytacie w naszym poprzednim wpisie. Piłka w grze!