darmowa dostawa

Oczyszczacz powietrza – niezawodny sposób na zdrową atmosferę w domu

Korzyści z oczyszczaczy powietrza są niezliczone i opisywaliśmy je niedawno w tym artykule. Wystarczy zamontować oczyszczacz w domu i już można cieszyć się czystym powietrzem, wolnym od smogu, dymu papierosowego i alergenów. Na GearBest znajdziecie mnóstwo takich urządzeń, dlatego przygotowaliśmy dla was kilka propozycji, które pozwoli wam wybrać najlepszy sprzęt, i to w świetnej cenie.

AlfawiseP1 – Mini rozmiary, Maxi możliwości

Alfawise P1 to najnowszy oczyszczacz popularnej marki, dostępny tylko na GearBest, wyróżniający się wysoką wydajnością mimo ograniczonych rozmiarów. Z powodzeniem znajdzie miejsce wszędzie tam, gdzie nie macie dużo przestrzeni aby ustawiać taki sprzęt. Mimo że jest on duży na 25 x 16 cm, to jego filtracja wynosi 80 metrów sześciennych powietrza na godzinę. Pozwala mu to wymienić powietrze w małym pokoju mniej więcej cztery razy. Dostępny w wyprzedaży błyskawicznej w super cenie 190,92 zł. Jeden z najwyżej ocenianych oczyszczaczy – ocena naszych klientów 4,85/5.

Do tego urządzenia dostępne są zapasowe filtry w niewygórowanej cenie 45,64 zł.

GBlife PM1232A – Stołowy oczyszczacz do każdego domu

Podobnie jak Alfawise P1, to urządzenie ma niewielkie rozmiary, a do tego pracuje cicho i wydajnie. Zalecane jest do małych pomieszczeń, około 5 – 8 metrów kwadratowych, a jego wydajność można regulować przez 3 programy. Nie posiada żadnych zaawansowanych funkcji smart, ale robi dokładnie to, co do niego należy, pozbywając się filtracją HEPA alergenów, kurzu i innych nieprzyjemnych zanieczyszczeń. Budżetowy sprzęt dla każdego!

Zapasowe filtry do niego są bardzo tanie – tylko 30,52 zł z darmową dostawą do Polski za dwie sztuki.

Jonizator powietrza BYK – JY68

Ten jonizator nie posiada filtrów, a jego zadaniem jest naładowanie powietrza jonami, co powoduje jego oczyszczenie z organicznych zanieczyszczeń. Dzięki temu zabija bakterie, zarodniki pleśni, roztocza i wszystkie te szkodliwe mikroby. Najlepiej działa, gdy dodamy do niego oczyszczacz powietrza, zapewniając maksymalny efekt. Bardzo niski pobór mocy – 1.8W.

Tylko 38,16 zł z darmową dostawą do Polski.

Nawilżacz powietrza Alfawise Simple 420ml

Macie już oczyszczacz? Dodajcie nawilżacz aby zyskać ulgę w przesuszonym powietrzu. Wystarczy nalać wodę do zbiornika, a będzie on emitował niezwykle drobne kropelki, ulegające natychmiast wyparowaniu, czego rezultatem będzie nawilżenie domowej atmosfery. Polecamy szczególnie zimą, gdy kaloryfery potrafią wysuszyć doszczętnie powietrze w mieszkaniu.

66,68 zł z darmową dostawą nierejestrowaną.

Emiter olejków eterycznych

To urządzenie można napełnić wodą i będzie wówczas działać jako zwykły nawilżacz powietrza. Gdy jednak wlejemy do środka olejki eteryczne, będzie on rozpylał je naokoło, emitując przyjemny zapach i odświeżając powietrze. Jest to nowoczesny sprzęt z wieloma funkcjami – można go programować, aby działał tylko w dzień lub w nocy, sam wykrywa koniec płynu w zbiorniku, a kolorowy pasek LED możemy ustawić w wybranym kolorze.

Tylko 88,76 zł z darmową dostawą do Polski.

I to już koniec naszych propozycji. Z GearBest z łatwością zadbacie o atmosferę w domu, nie wydając przy tym wiele!