Najlepsze produkty do opieki nad kotem od Xiaomi Youpin

Czy ostatnio do twojej rodziny dołączył kot? Gratulacje.

To oczywiste, że posiadanie nowego kociego przyjaciela w domu to ekscytujące doświadczenie.

Jednak teraz nadszedł czas, aby upewnić się, że jesteś przygotowany do podstawowej opieki nad swoim nowym przyjacielem i posiadania wszystkich potrzebnych rzeczy, które pomogą Twojemu kotowi oswoić się w domu.

W tym artykule omówimy różne rodzaje przedmiotów podstawowej opieki, których wymaga kot, oraz niektóre z najlepszych rzeczy, które możesz kupić od Xiaomi Youpin.

Wśród przedmiotów podstawowej opieki nad kotami najważniejsze aspekty związane są z karmieniem i pielęgnacją.

Aby karmić kota, powinieneś używać wysokiej jakości karmy dla kotów i stale dostarczać świeżej wody.

Koty są w większości czyste i nie wymagają codziennej kąpieli, ale regularnie należy je szczotkować.

Zapewnij mu własne, czyste i suche miejsce w domu, aby mógł spać spokojnie.

Ponieważ koty lubią często drapać, zapewnienie im drapaka sprawi, że poczują się bardziej komfortowo.

Oto niektóre z najlepszych rzeczy, które pomogą Ci lepiej w zapewnieniu właściwej opieki Twojemu kotu.

1. Półotwarta kuweta dla kota od Xiaomi Youpin

kup teraz

Jednym z niezbędnych elementów opieki nad kotem jest kuweta. Półotwarta kuweta dla kota Xiaomi Youpin to doskonały produkt wykonany z przyjaznego dla środowiska materiału PP. Dodatkowo łatwa do czyszczenia i nie wymaga dużego wysiłku od właścicieli kotów.

Możesz ją łatwo przenosić i jest wyjątkowo trwała w użyciu. Dzięki temu wszystkie “śmieci” Twojego kota są chronione przed rozsypaniem się na podłodze. Kuweta jest nieszkodliwa dla twojego kota i jest wygodna. Jeśli chcesz utrzymać swój dom w czystości od śmieci nowych kotów, ten produkt jest dla Ciebie.

2. Urządzenie do sterylizacji UV od Xiaomi Youpin

kup teraz

Urządzenie do sterylizacji UV od Xiaomi Youpin to kolejny doskonały produkt dla zwierząt domowych, którego będziesz potrzebować, aby zadbać o swojego kota. Ten “długopis” do sterylizacji może być wykorzystywany do wielu celów. Może sterylizować wodę pitną dla twojego kota, dzięki czemu możesz zapewnić mu świeżą i czystą wodę. Oprócz tego możesz także używać pióra do dezynfekcji innych przedmiotów dla swojego kota.

Firma twierdzi, że urządzenie ma 99,9% skuteczność sterylizacji. Ma możliwość ładowania przez USB i baterię 2200 mAh. Jak pisze firma, żywotność produktu wynosi do 150 godzin. Produkt jest wodoodporny.

3. Silikonowa podkładka dla zwierząt od Xiaomi Youpin

kup teraz

Innym akcesorium, które może być potrzebne do pełnej opieki nad kotem, jest podkładka dla zwierząt domowych od Xiaomi. Podkładka dla zwierzaka jest wykonana z silikonu i jest odporna na zabrudzenia i wodę. Jest duża i dlatego obejmie duży obszar, gdyby Twój kot rozlewał np. wodę.

4. Podwójna miska od Xiaomi Youpin

kup teraz

• Wysokiej jakości materiał ABS, stal nierdzewna 304

• Konstrukcja pochylana pod kątem 15 stopni, antypoślizgowy uchwyt, uniwersalny dla psów i kotów

Kombinacja dwóch misek, uniwersalne zastosowanie

• Można umieścić 200 g karmy, odpowiednie dla zwierząt domowych o wadze do 15 kg

5. Ogrzewana miska antyseptyczna od Xiaomi Youpin

kup teraz

Dodaj gorącej wody na dno miski, aby natychmiast podgrzać schłodzone mięso w puszce

● Stal nierdzewna 304, trwała, nierdzewna, antybakteryjna

● Płytka miska pozwala naturalnie zebrać kotu karmę

● 3-milimetrowa krawędź podstawki zapobiega rozsypywaniu się karmy

● Oddzielna konstrukcja misy i podstawki, wygodne do karmienia i codziennego czyszczenia

Antypoślizgowe, silikonowe dno zapewnia stabilne ustawienie

Wysokość 6,5 cm jest zgodna ze strukturą ciała większości kotów

6. Fontanna dla kotów od Xiaomi Youpin

kup teraz

Inteligentna fontanna dla kotów Xiaomi jest wyposażony w pięć filtrów i potrójną konstrukcję wyciszenia. Dogłębny proces oczyszczania dozownika wody zapewnia, że ​​woda używana do karmienia kota jest świeża i czysta. Zbiornik wody może przechowywać wodę do 1,88 l, co wystarcza na tydzień zaopatrzenia w wodę.

Ma tacę na wodę, która pozwala na jednoczesne picie wody przez wiele kotów. Nie powoduje dużego hałasu, dzięki czemu Twój kot może spać spokojnie, nawet jeśli fontanna pracuje 24 godziny na dobę.

7. Przenośny kubek od Xiaomi Youpin

kup teraz

Kubek na wodę dla zwierząt jest wykonany z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Kubek jest przenośny i łatwy w użyciu. Możesz nosić go ze sobą zabierając zwierzaka na spacer. Mieści do 270 ml wody. Posiada system blokowania za pomocą jednego przycisku, który ułatwia obsługę.

Odpływ został zaprojektowany w taki sposób, że zapobiega rozlewaniu się i kontroluje ilość wody dla twojego kota.

 

8. Grzebień do masażu zwierząt Meduza od Xiaomi Youpin

kup teraz

Grzebień do masażu dla zwierząt Meduza jest wykonany z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

Grzebień jest wyposażony w 23 silikonowe zęby, które będą łagodzić skórę twojego kota. Możesz również skorzystać z grzebienia do masażu podczas kąpieli aby głęboko oczyścić i wymasować skórę kota a także złagodzić napięcie. Doskonałe akcesorium dla kota, które jest niezwykle przydatne, aby twój kot czuł się bardziej zrelaksowany.

9. Regulowana obroża chroniąca przed szkodnikami od Xiaomi Youpin

kup teraz

Pachnąca obroża dla zwierząt działa do 60 dni. Najlepiej nadaje się dla kotów o obwodzie szyi do 31 cm. Dzięki niej możesz zabrać swojego kota na zewnątrz i nie bać się ukąszeń owadów. Jednak gdy używasz jej po raz pierwszy, wypróbuj ją na swoim kocie przez 3 godziny i sprawdź, czy kot jest na nią uczulony.

Jeśli niczego nie zaobserwujesz, możesz użyć jej ponownie. Jeśli jednak u kota wystąpią reakcje alergiczne, nie należy z niej korzystać.

10. Smycz od Xiaomi Youpin

KUP TERAZ

Innowacyjna smycz Xiaomi jest trwała, możesz łatwo ją trzymać w rękach bez dyskomfortu. Pierścieniową rączkę można również nosić na nadgarstku, co zapewnia większą swobodę i komfort podczas wykonywania innych czynności. Wyposażony jest w oświetlenie LED, dzięki czemu można z łatwością spacerować z kotem w nocy.

Smycz dla kota można naładować za pomocą kabla USB. Rozmiar baterii wynosi 200 mAh. Doskonałe akcesorium podczas spacerów. Ta smycz Xiaomi sprawia, że ​​spacer to wygoda i przyjemność.

Przemyślenia końcowe

Posiadanie kociaka oznacza dużo radości i radosnych wspomnień. Jednak dbanie o niego może być żmudną i trudną pracą, jeśli nie masz odpowiednich do tego celu akcesoriów i narzędzi.

Korzystanie z rzeczy opisanych powyżej może znacznie ułatwić pracę. Jednocześnie pomaga karmić kota świeżą wodą, zapewnia mu lepszą kuwetę i wygodniej pić wodę.

Skorzystaj z tych 10 najlepszych rzeczy oferowanych przez Xiaomi Youpin i uczyń życie wygodniejszym i przyjemniejszym – dla siebie i swojego kota. Produkty te pomogą ci w lepszym karmieniu, pielęgnacji, ochronie i utrzymaniu kota.

Ciesz się lepszą zabawą z kotem i spędzaj mniej czasu na zbieraniu śmieci i sprzątaniu bałaganu.

Sprawdź też produkty dla twoich pupili poniżej