THL T9 Pro

Witajcie w kolejnej, dziś już świątecznej odsłonie nowości z GearBest. Tym razem przedstawiamy wam dwa niezwykle przydatne domowe urządzenia marki Alfawise, które kupicie tylko w naszym sklepie: niezwykle wydajny oczyszczacz powietrza oraz odkurzacz pionowy z akumulatorem.

THL T9 Pro

Oczyszczacz powietrza Alfawise P1 – Główne funkcje

CechaParametry
Żywotność filtra3000 godzin (około 4 miesięcy)
Ustawienie prędkości2 poziomy
System filtracjiz siatką PP, filtrem HEPA, gąbką z węgla aktywowanego
Pobór mocy15 W
Poziom hałasu33 dB / 51 dB
Waga1.6 kg
Wymiary16,00 x 16,00 x 25,00 cm
Zawartość pudełka1 x Oczyszczacz powietrza
THL T9 Pro

Wady i zalety

 • Mały, a wydajny

 • Niski pobór mocy

 • Dwa tryby do wyboru

 • Bardzo cichy

 • Wymienne filtry są niedrogie

 • Dobra cena na premierę

 • Brak zaawansowanych funkcji smart

 • Do mniejszych pomieszczeń

Dlaczego warto kupić?

Na GearBest dostępnych jest wiele ciekawych oczyszczaczy powietrza, ale większość z nich to duże maszyny przeznaczone do większych mieszkań, jak ten oczyszczacz powietrza Xiaomi 2S.  Jeśli jednak szukacie sprzętu który nie będzie zajmował dużo miejsca i nie potrzebujecie rozbudowanych funkcji smart czy sterowania przy pomocy telefonu, filtr Alfawise P1 będzie znacznie lepszym rozwiązaniem, szczególnie że jest też dużo tańszy. Nie także pobiera dużo energii – tylko 15 W, jak również jest cichy.

Jego kompaktowy rozmiar 25 x 16 cm umożliwia postawienie go w dowolnym miejscu, nawet na biurku i choć nie jest on przeznaczony do dużych pomieszczeń, to filtracja na poziomie 80 metrów sześciennych na godzinę jest w zupełności wystarczająca do sypialni albo małego biura. Filtrowanie jest tu niezwykle efektowne, dzięki 3-warstwowemu systemowi, na który składa się siatka z filtrem PP, filtr HEPA, gąbka z węglem aktywnym. W rezultacie z powietrza usuniemy wszelkie zanieczyszczenia atmosferyczne z zewnątrz, takie jak smog, a także alergeny, kurz czy dym papierosowy. To bardzo ekologiczne rozwiązanie dla każdego. Producent zaleca wymianę filtrów mniej więcej co cztery miesiące dla aktywnej pracy, i zapasowe filtry znajdziecie także na GearBest w cenie około 40 złotych.

Warto zadbać o zdrowie, szczególnie że nie będzie nas to wiele kosztowało. O ile oczyszczacze Xiaomi to koszt około 600-800 złotych, to Alfawise P1 kupimy już za 169,37 zł. Co więcej, aktualnie są one dostępne w Polskim magazynie Fast-23, więc szybka wysyłka i brak cła z GearBest powinny was tym bardziej zachęcić do zakupu. Nie znajdziecie równie dobrego oczyszczacza powietrza w tej cenie!

Odkurzacz pionowy Alfawise HC – 1D03 – Główne funkcje

THL T9 Pro
CechaParametry
Czas pracy25 minut
Pojemność zbiornik na kurz0,65L
Ciśnienie odkurzania7000 Pa
Hałas (dB)83dB
Moc (W)140W
Waga1.6 kg
Wymiary31,50 x 23,00 x 11,80 cm
Zawartość pudełka1 x odkurzacz, 1 x ładowarka, 1 x szczotka do czyszczenia (3 w 1), 1 x uchwyt ścienny, 1 x instrukcja obsługi w języku angielskim
THL T9 Pro

Wady i zalety

 • Bardzo wygodny w użytkowaniu

 • Trzy tryby pracy

 • Duża moc odkurzania

 • Podświetlenie LED

 • Można go zawiesić na ścianie

 • Niedrogi – jak przystało na Alfawise

 • Dość standardowa bateria

THL T9 Pro

Dlaczego warto kupić?

Odkurzanie nie musi być uciążliwym obowiązkiem, jeśli tylko masz dobry odkurzacz. Zapomnij o ciężkich odkurzaczach poziomych starego typu, z ciągnącym się kablem i wyjącym silnikiem. Nowy odkurzacz Alfawise o nieco ezoterycznej nazwie HC-1D03 znakomicie sprawdza się w mniejszych mieszkaniach i na ograniczonych powierzchniach, a jego lekka konstrukcja i zasilanie bateryjne sprawia, że dostaniecie się z nim w każde miejsce. Ciekawą funkcjonalnością jest także oświetlenie LED, włączające się automatycznie w ciemnych kątach i pod meblami oraz wystrojem wnętrz. Pojemnik na kurz jest wielorazowego użytku i wystarczy go odłączyć oraz opróżnić po sprzątaniu – nie będziecie już musieli wymieniać worków. Ciśnienie 7000 Pa jest wystarczająco duże aby wciągnąć nie tylko pył, ale także sierść zwierząt, okruchy i inne drobne zanieczyszczenia i to zarówno na gładkich płytkach podłogowych, jak i na grubych dywanach.

Jakby tego było mało, to posiada aż końcówki, które możecie używać do czyszczenia wysokich półek, wnętrza samochodu, a nawet firan i zasłon okiennych. Na zakończenie sprzątania można go łatwo powiesić na ścianie – uchwyt znajduje się w pudełku – dzięki czemu nie zajmie wam on nawet dużo miejsca w domu. Jedynym ograniczeniem jest czas pracy, który wynosi tu 25 minut na jednym ładowaniu.

Zachęcająca jest także cena – tylko 331,37 zł z darmową wysyłką z polskiego magazynu Fast-23. Szybka dostawa bez cła czeka!