Dibea DW200 Pro

Wyrzućcie stare, hałaśliwe odkurzacze: oto Dibea DW200 Pro, smukły i elegancki odkurzacz bezprzewodowy z wymiennymi końcówkami. Wystarczy 10 minut aby wysprzątać podłogi nawet w dużym mieszkaniu, a do tego poradzi on sobie także z kurzem na wysokich półkach, firanach, czy w tapicerce samochodu. Zobaczcie recenzję premierowego produktu z GearBest i przekonajcie się, dlaczego warto go kupić teraz.

Specyfikacja

CechaParametry
Moc250 W
Bateria2000 mAh
Czas pracy30 minut (tryb standardowy), 15 minut (tryb mocny)
Pojemność zbiornika0,3 l
Czas ładowania4 – 5 godzin
Ciśnienie odkurzania8000 Pa (tryb standardowy), 17000 Pa (tryb mocny)
Wymienne szczotki4
FiltracjaFiltr czterowarstwowy
Hałas<68 dB
Powierzchnia użytkowa120 metrów kwadratowych
Zawartość opakowania1 x szczotka rolkowa, 1 x przedłużka, 1 x odkurzacz, 1 x elektryczna szczotka do czyszczenia materacy, 1 x zacisk akcesoriów, 1 x zasilacz, 1 x okrągła szczotka, 1 x długa szczotka, 1 x stojak, 1 x angielska instrukcja obsługi
 Dibea DW200 Pro

Wady i zalety

  • Lekki, przenośny, wysprząta każdy kąt

  • Duża siła odkurzania

  • Podświetlenie LED

  • Dobry system filtracji oczyści dokładnie dom z kurzu

  • Aż 4 szczotki w komplecie

  • Można go zawiesić na ścianie

  • Ograniczona pojemność baterii

 Dibea DW200 Pro

Możliwości odkurzania

Świetna wydajność odkurzania Dibei DW200 Pro zapewniona jest przez zadziwiająco mocny silnik bezszczotkowy, który może pracować w dwóch trybach: standardowym, o sile ssania 8000 Pa oraz wysokim, wciągającym kurz z ciśnieniem 17 000 Pa. Podstawowa szczotka posiada szeroki kąt obrotu 270 stopni, dzięki czemu dotrzecie do każdego kąta, a gdyby to nie wystarczyło to możemy zamontować alternatywne końcówki, do szczelin, półek albo firan. Odkurzacz posiada również automatycznie uruchamiające się podświetlenie LED, oświetlające przestrzenie w ciemnych kątach, na przykład pod łóżkiem.

Kurz przed przedostaniem się do pojemnika jest starannie filtrowany i separowany w czterowarstwowym systemie filtracji zawierającym metalową siateczkę i bawełnianą membranę, co ułatwia pozbywanie się drobnych większych zanieczyszczeń, kurzu i włosów.

 Dibea DW200 Pro

Obsługa

Pojemnik na kurz posiada pojemność 0,3 litra i jest bardzo łatwy w opróżnianiu. Wystarczy wcisnąć przycisk i wyrzucić zawartość do kosza na śmieci. Nie musimy tu więc przejmować się dopasowywaniem żadnych wymiennych worków. W komplecie znajdują się aż 4 końcówki, dedykowane do sprzątania nie tylko podłogi, ale także firan, tapicerki, jak również trudno dostępnych szczelin i kątów.

Odkurzacz ten nie posiada kabla i ładujemy go z ładowarki. Jego mocną stroną jest niewielka powierzchnia jaką zajmuje – a dzięki dołączonym uchwytom możemy go nawet zawiesić na ścianie aby nie przeszkadzał. Z tego powodu rekomendujemy go szczególnie do mniejszych mieszkań, których nie chcemy zagracać dużymi sprzętami.

 Dibea DW200 Pro

Wygląd i inne funkcjonalności

Bateria 2000 mAh jest przeciętna na tle innych podobnych odkurzaczy, tym niemniej jedno ładowanie powinno wystarczyć na pół godziny sprzątania, dzięki czemu odkurzymy nim mieszkanie o powierzchni nawet do 120 metrów kwadratowych. Oznacza to, że najlepiej ładować go każdorazowo po zakończonej pracy.

DW200 Pro jest bardzo dobrze wykonany i biorąc pod uwagę dbałość o szczegóły, widać, że projektanci postanowili nie oszczędzać na materiałach. Z pewnością jest to sprzęt, który będzie nam służył przez wiele lat.

 Dibea DW200 Pro

Podsumowując

Ten bezkablowy odkurzacz znakomicie sprząta zarówno podłogi drewniane, dywany, jak i płytki w kuchni i choć nie ma żadnych funkcji smart, to wysokie ciśnienie odkurzania i różne końcówki sprawiają, że odkurzanie Aliexpress z nim jest łatwe. Nie ma zbyt pojemnej baterii, ale to standard w bezprzewodowych odkurzaczach tego typu. Mimo wysokiej jakości DW200 Pro jest niedrogi – a najtaniej kupicie go na GearBest, z dużym rabatem z okazji premiery.

Gdzie Kupić?

Odkurzacz Dibea DW200 Pro jest dostępny w specjalnej promocyjnej cenie na premierę. W dniach 25 lutego do 3 marca możecie kupić go za 581,97 zł, a dodatkowo pierwsze 10 osób dziennie w tych dniach może skorzystać z kodu rabatowego DBDW2PRO, obniżającego cenę do 230 złotych.