Oskary GearBest 2018: Najlepszy sprzęt minionego roku w super cenach

oskary GearBest 2018

2017 rok obfitował w super szybkie telefony, wydajne tablety, super-precyzyjne drukarki 3D i wiele innych – dostępne oczywiście z darmową dostawą do Polski na GearBest. Które z nich zatem warto kupić? Jeśli jeszcze nie wiecie, przedstawiamy wam Oskary GearBest, czyli najlepszy sprzęt do kupienia w specjalnych, niższych cenach.  And the winner is…

Przejdź na stronę Oscarów GearBest 2018

Tablet Lenovo P8

lenovo p8

Lenovo P8 to nasz pierwszy zwycięzca w kategorii tabletów. Z ośmiocalowym ekranem i niezwykle szybkim procesorem Qualcomm Snapdragon 625 Octa Core 2.0GHz zapewniającym wysoką wydajność i szybkie działanie aplikacji jest pewniakiem dla osób które szukają dobrego sprzętu i nie lubią przepłacać. Znakomity dźwięk stereofoniczny Dolby Atmos sprawia, że słuchanie muzyki na nim to czysta przyjemność. Dostępny w specjalnej, niższej cenie 614,98 złotych, a kupując go teraz otrzymacie w prezencie etui na ten tablet. Wyświetlacz posiada rozdzielczość aż 1920 x 1080 px, a więc jest wręcz stworzony do oglądania filmów i do gier. Posiada także specjalny tryb dla dzieci,  pozwalający ograniczać czas korzystania z wybranych aplikacji, a także zablokować instalację oprogramowania. Jakość w świetnej cenie!

Kup Tablet PC Lenovo P8 na GearBest

Drukarka 3D Anet A8

drukarka 3d

Anet A8 to z pewnością jedna z najlepszych drukarek minionego roku. Znakomity ekstruder i precyzyjny serwomechanizm umożliwia drukowanie z najwyższą dokładnością 0,1-0,3 mm z materiałów takich jak ABS, nylon PVA i PLA, a nawet drewno. Obszerna powierzchnia robocza 220 x 220 x 240mm umożliwia drukowanie nawet bardzo dużych obiektów, a wyświetlacz LCD zapewnia możliwość sterowania offline, bez połączenia z komputerem. Mocny zasilacz jest odporny na awarie i potrafi pracować na wielogodzinnych sesjach wydruku. Dostępna na GearBest jeszcze taniej, drukarkę 3D Anet A8 możecie kupić w niższej cenie wykorzystując kupon rabatowy “AnetA8Q”. Liczba kuponów jest ograniczona, a więc warto kupić już teraz!

Kup drukarkę 3D Anet A8 na GearBest

Quadcopter DJI Mavic Pro Platinum

DJI Mavic Pro Platinum

Quadcopter DJI Mavic Pro Platinum nie na darmo jest oskarowym laureatem GearBest w kategorii “Najlepszy Dron Roku”. To sprzęt idealny dla pasjonatów podniebnej fotografii, ponieważ kamera rejestruje w najwyższej jakości 4K i posiada 3-osiowy gimbal zapewniający stabilizację obrazu nawet w najbardziej dynamicznych ujęciach. Zasięg kontroli to aż 7 kilometrów, a maksymalna prędkość tego drona to aż 65 km/h. Maksymalna wysokość lotu 5 kilometrów sprawi, że wzniesiecie go wysoko ponad chmury. Bardzo mocna bateria pozwala nawet na 30 minut lotu – niespotykany wynik wśród dronów w tej cenie. Kod rabatowy “HKPlatinum” umożliwi wam tańszy zakup z darmową wysyłką Priority Line do Polski.

Kup dron DJI Mavic Pro Platinum

Filtr powietrza Xiaomi

Filtr powietrza Xiaomi

Wśród najlepszych urządzeń gospodarstwa domowego postanowiliśmy wyróżnić ten oryginalny filtr powietrza Xiaomi. Ten nowoczesny sprzęt skutecznie poradzi sobie ze smogiem, kurzem i dymem papierosowym rozpoznając zanieczyszczenie przez czujniki pyłu i stosownie aktywując filtrację. Energooszczędny i sterowany smartfonem, pracuje bardzo cicho i posiada nawet specjalny tryb nocny. Produkuje niemal 10 000 litrów świeżego powietrza na minutę! Kupon rabatowy “GBMiAirP” obniża cenę o 40 złotych. Do kupienia także w polskim magazynie GearBest G-W-4. Zapraszamy do zakupów i sprawdźcie także inne oskarowe nominacje GearBest.

Kup odświeżacz powietrza Xiaomi na GearBest
By |2018-03-01T07:31:15+00:00March 1st, 2018|Zakupy na GearBest|0 Comments

Leave A Comment