Drodzy Łowcy Skarbów, jesteście niesamowici! Wzięliście tłumnie udział w najnowszej promocji GearBest, cieszącej się ogromnym oczekiwaniem. Przygotowaliśmy dla was kilka plansz podsumowania, z których przekonacie się, jak ogromna była skala zainteresowania. Zapraszamy do przeglądu naszego raportu.

Ile kuponów odebraliście?

W ciągu zaledwie pierwszych dwóch dni promocji odebraliście 500 000 tysięcy kuponów rabatowych, pozwalających kupować z rabatami nawet do 50% przy zakupach produktów z wybranej kategorii. Kupony wciąż jeszcze są do odbioru, więc warto się pospieszyć, jeśli jeszcze nie skorzystaliście z tej oferty!

Ile punktów GB zarobiliście?

Podczas promocji Polowania na Nagrody można było zdobyć punkty GearBest, wymienne na nagrody. Zdobyliście ich tak dużo, że możnaby je wszystkie wymienić na 500 sztuk flagowych dronów DJI Mavic Pro.

10 najbardziej popularnych marek

Prześledziliśmy również popularne marki na GearBest które najbardziej przypadły wam do gustu. Wśród najchętniej wybieranych przez was producentów, na podium znaleźli się: Xiaomi, Huawei oraz Alfawise. Szczególnie cieszy nas ta ostatnio pozycja, gdyż jeśli nie wiecie, Alfawise to marka własna GearBest.

Najchętniej wybierane produkty

Z pewnością jesteście też ciekawi, co wybierają inni kupujący, a więc oto lista pięciu najpopularniejszych produktów. Wśród nich znajdują się zarówno flagowe smartfony, jak i niedrogie akcesoria. Każdy z tych przedmiotów dostępny jest ciągle w promocji na GearBest, więc zajrzyjcie na stronę akcji i zgarnijcie je taniej!

Najpopularniejsze kraje wysyłki

W GearBest szczycimy się tanią (a nawet bezpłatną!) dostawą na cały świat i lokalizacjami w wielu miejscach – mamy także magazyn w Polsce do lokalnej, krajowej wysyłki. Przesyłki z GearBest są popularne wśród klientów na niemal każdym kontynencie: Europa (Niemcy, Hiszpania), Ameryka Północna (USA) i Południowa (Brazylia), Azja (Rosja). Dla nas nie ma granic!

Co dalej?

A to jeszcze nie wszystko! Promocja trwa do 16 września i już od poniedziałku ruszamy z finałową porcją promocji i przecen. Zostańcie z nami i śledzcie GearBest na naszym blogu oraz Facebooku GearBest Polska!