okazje

Niechaj wrota epickiej wyprzedaży otworzą się na oścież! Zobaczcie co znajdziecie w skarbcu GearBest, przepełnionym specjalnymi okazjami, rabatami i nagrodami. Tylko w dniach 3 do 9 września możecie skorzystać z promocji i zgarnąć mega kupony oraz wziąć udział w konkursach. Topowe marki w najlepszych cenach!

Mega Kupony – odkryj obniżki i rabaty jakich nie było

kupony

Nieodłącznym elementem każdej naszej akcji promocyjnej są Mega Kupony, tym razem umożliwiające obniżenie ceny o $50 od zamówienia powyżej $99, 30% taniej przy zakupie co najmniej trzech produktów, 20% taniej przy zakupie co najmniej dwóch produktów. Obowiązują specjalne zasady dotyczące wykorzystania tych gorących kodów rabatowych m.in. na elektronikę i AGD:

  • Liczba każdego z kodów jest ograniczona
  • Kody należy pobrać, klikając w kupon na stronie promocji
  • Jeden klient może otrzymać maksimum 5 kodów
  • Kupony mogą być wykorzystane dla wszystkich cen, za wyjątkiem cen tylko w aplikacji
  • Rabat działa w wybranych kategoriach

Oprócz tego, w ramach promocji znajdą się jeszcze specjalne kupony 72h.

Kupuj z PayPal jeszcze taniej: specjalna promocja dla nowych klientów

Jeżeli jeszcze nigdy nie kupowaliście na GearBest i macie konto PayPal, teraz jest do tego znakomita okazja. Pierwsze 2800 nowych klientów zrobią zakupy z płatnością za pośrednictwem PayPal za każde $50 otrzyma rabat $5. Co więcej, ta specjalna promocją łączy się także z innymi obniżkami, a to oznacza jeszcze większe oszczędności. Zakupy na GearBest są trywialnie proste i na naszym blogu znajdziecie praktyczny przewodnik po zakupach na GearBest. Promocja obowiązuje od 3 września do 10 września i rabat z tego tytułu jest naliczany automatycznie – nie trzeba nic dodatkowo robić.

Graj i Wygrywaj Nagrody!

graj z GearBest

Nasza loteria w której możecie wygrać gadżety i sprzęt elektroniczny trwa! Oto co możecie zdobyć:

  • Tajemnicze źródełko: Spójrz w odbicie i sprawdź wywróży ci odbicie w wodzie. Może będzie to niesamowity phablet Huawei P20 albo hulajnogę Xiaowa? Każdy klient może wygrać! Aby wziąć udział w loterii należy wpisać numer zamówienia (bez limitów) i nazwę użytkownika.
  • Konkurs tylko dla użytkowników aplikacji: jeśli chcielibyście kupować wszędzie, możecie skorzystać z urządzeń mobilnych do zakupów. Osoby używające aplikacji iOS lub Android mogą wygrać hulajnogę elektryczną. Aby zwiększyć liczbę losów, wystarczy udostępniać konkurs w mediach społecznościowych, do 4 razy dziennie. Wspaniałe nagrody i duże emocje!

Chcecie jeszcze więcej? To nie koniec atrakcji!

Codziennie 8 produktów będzie dostępnych w specjalnej, niższej cenie. Wśród urządzeń w promocji znajdziecie telefony, tablety i wiele innych. Produkty będą uaktualniane codziennie, a więc warto regularnie przeglądać promocje! Czas trwania: 3 września 15:00 – 9 września 15:00. Macie ochotę na jeszcze więcej rabatów? Proszę bardzo:

Globalna Premiera: Ninebot One Z1, szczoteczka Oclean Air i wiele innych będą miały swoją globalną premierę na GearBest. Zostań pierwszym klientem i kupuj taniej!

Gadżety Inteligentnego Domu: Inteligentne odkurzacze, wagi, golarki i inne: wszystko czego potrzebujesz, aby twoje życie stało się proste. Teraz nawet 50% taniej!

Najnowsza Moda Na Jesień: GearBest to nie tylko smartfony i komputery. To także atrakcyjne stylizacje, biżuteria i najmodniejsze zegarki. Zobaczcie co będzie się nosić jesienią i kupujcie z rewelacyjnymi obniżkami.

Topowe Marki: Xiaomi, Lenovo czy Alfawise? Na pewno macie swoją ulubioną markę elektroniki, a teraz możecie kupić taniej najlepsze urządzenia tych producentów.

Promocja wydaje się wam skomplikowana? Zobaczcie film wprowadzający w jej tajniki i zyskujcie więcej!