Xiaomi Note 10 – czas i miejsce premiery

Premiera pierwszego na świecie telefon Xiaomi z aparatem 108 megapixeli wystartuje w pierwszej kolejności na Gearbest, 6. listopada 2019 r. o 12:00 naszego czasu. Możliwe, że czas zostanie zmieniony. W tej kwestii trzeba śledzić oficjalne komunikaty Xiaomi. Poniżej link do strony telefonu na Gearbest w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, ciemnozielonej i białej.

Uwaga! O ile nic się nie zmieni, to 6. listopada od 11:30 naszego czasu na stronach produktu będzie można użyć specjalnego kodu obniżającego cenę. Kod to: GBMINOTE10. Kwota, o jaką zostanie obniżona cena nie jest jeszcze znana. Tak czy inaczej, warto wiedzieć i go użyć.

Xiaomi Note 10 – Czarny
Xiaomi Note 10 – Ciemnozielony
xiaomi note 10 – biały

Xiaomi Note 10 – co go wyróżnia? Dlaczego warto kupić? Kilka danych ze specyfikacji.

Trzy główne cechy:

1. Jest to pierwszy telefon na świecie z podstawowym aparatem o liczbie megapixeli wynoszącej 108MP.

2. Bateria o pojemności 5260 mAh + szybkie ładowanie. Dzięki temu pełne ładowanie telefonu od zera zajmie 65 minut.

3. Zakrzywiony wyświetlacz AMOLED

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na naszej stronie społeczności: https://www.gearbest.com/community/TKaLuT

wiecej informacji o xiaomi note 10

Xiaomi Note 10 – jak otrzymać za darmo? Oferta “Early Bird”.

Oferta “Early Bird”, czyli po polsku “ranny ptaszek” jest dedykowana tym, którzy zdecydują się kupić telefon jak najwcześniej. Jak z niej skorzystać?

Krok 1: Zarejestruj się na https://www.gearbest.com/ i aktywuj swoje konto (na stronie kliknij Sign in Register (Zarejestruj) → wprowadź adres e-mail, hasło i ewentualną captchę → kliknij Register → otwórz e-mail i kliknij link aktywacyjny.

Krok 2. Na stronie telefonu na Gearbest kliknij “Arrival Notice” (kliknij “Arrival Notice” → wprowadź adres e-mail i captchę):

Po aktywacji konta otrzymasz na swój adres e-mail ekskluzywny kupon na ofertę “EARLY BIRD” na swoim koncie Gearbest(będzie nawet taniej od ceny podczas globalnej premiery!)

Z naszej strony społeczności możesz dowiedzieć się, jak dostać Xiaomi Note 10 za darmo: https://www.gearbest.com/community/Oq9eTS

xiaomi note 10 za darmo

Powiązane artykuły poniżej: