Promocja Przelewy24

Cieszymy się, że jesteście z nami i z okazji uruchomienia nowej formy płatności – Przelewy24 na GearBest proponujemy wam świetną promocję, w której możecie zdobyć kupony dla nowych klientów, skorzystać z okazji zakupowych z rabatami przekraczającymi 50%, a nawet wygrywać podwójne punkty GearBest każdego dnia. Poniżej przedstawiamy obowiązujące zasady i nagrody polskiej promocji GearBest.

Zasady promocji

Z promocji “Przelewy24” możecie skorzystać na następujących zasadach:

  • W sekcji “Nowi kupujący” udostępnione zostały specjalne kupony dla nowych klientów, aktualizowane każdego dnia. Kupony działają tylko dla klientów nowych, to znaczy takich, którzy nie dokonali jeszcze żadnego zamówienia.
  • W pozostałych sekcjach znajdziecie promocje dla obecnych i nowych klientów.
  • Dodatkowo, każdego dnia do pierwszych 15 zamówień opłaconych przez Przelewy24 przypisana zostanie podwójna ilość punktów GearBest. Punkty zostaną dodane do konta w ciągu trzech dni od zakończenia promocji (20 lipca).
  • Strona promocji będzie codziennie aktualizowana o nowe oferty, dlatego warto zaglądać każdego dnia!

Co można kupić w promocji?

Telefony i tablety w świetnych cenach. Smartfony z Chin są coraz częściej wybierane przez klientów z całego świata, w tym z Polski, którzy cenią ich jakość, znakomite parametry i świetną cenę. Oferujemy kody rabatowe zarówno na tańsze i nieco starsze, ale dobre telefony, o znakomitym stosunku jakości do ceny, jak i na tegoroczne hity. Dzięki temu możecie kupić nowy Xiaomi Mi6 w cenie 1546,56 złotych (przeceniony z 1633,96 złotych) albo poprzedni Power Bank 2 Xiaomi, pozwalający wygodnie doładować elektronikę gdziekolwiek jesteście, w cenie 87,36 złotych (obniżka z 102,56 złotych).

telefony i tablety - Przelewy24

Artykuły gospodarstwa domowego, przydatne w każdym domu. Inteligentny odkurzacz Xiaomi Mi odkurzy za ciebie podłogę w całym mieszkaniu, a po zakończonej pracy powróci naładować się do ładowarki. Ten robot-odkurzacz marki Xiaomi możecie kupić już za 1139,96 złotych, przeceniony z 1291,96 złotych. Nowoczesny filtr powietrza Xiaomi jest z kolei dostępny z kuponem za 486,36 złotych i posiada zdolność filtrowania nawet 388 m3 powietrza na godzinę. Czajnik elektryczny Xiaomi Mi zdecydowanie nie jest zwykłym czajnikiem, bo jest sterowany telefonem, co pozwala na ustalenie optymalnej temperatury wody przez Bluetooth. Kupicie go z kuponem już za 167,16 złotych.

gearbest agd

Sprawdźcie także ciekawe gadżety elektroniczne. W promocyjnej cenie kupicie kamerę WiFi Xiaomi Mijia, dostępną już od 144,36 złotych. AMAZFIT to z kolei popularny smartwatch Xiaomi, z bardzo zaawansowanymi funkcjami sportowymi, idealny dla aktywnych osób i przeceniony na 397,06 złotych. Jeśli biegacie, docenicie z pewnością także bezprzewodowe, bardzo wygodne słuchawki AWEI 920 BL, które oferujemy w najniższej cenie na rynku: zaledwie 37,58 złotych.

elektronika na GearBest

Warto skorzystać z promocji i opłacać zakupy przy pomocy Przelewów24!