Diggro DI10 smartwatch

Jeśli należycie do aktywnych osób których pasją jest bieganie, pływanie, a może ćwiczenia na siłowni, warto zaopatrzyć się w dobry smartband albo smartwatch z funkcjami sportowymi dla biegaczy. Na rynku nie brakuje takich urządzeń, ale najczęściej plasują się one na ekstremach funkcjonalności: albo mają ograniczone możliwości i niedostateczną ochronę albo są zbyt złożone i mają funkcje które zupełnie nie są potrzebne do uprawiania sportu, jak własny Android z możliwością instalowania aplikacji. Zobaczcie czym wyróżnia się Diggro DI10 i komu możemy go polecić.

Diggro DI10 – Główne funkcje

CechaParametry
Tarcza1.21 cala
PołączenieBluetooth
ObudowaStop aluminium i cynku
PasekSilikon
OSAndroid 4.4 / iOS 8.0
WaterproofIP68
Inne funkcjeMigawka kamery smartfona przez Bluetooth
Smartwatch sportowy Diggro DI10

Wady i zalety

  • Duże możliwości pomiarowe

  • Bateria wystarcza na rok pracy

  • Ciekawa funkcja migawki kamery telefonu

  • Wodoodporny do 50 metrów

  • Czytelny i wyraźny ekran, dzięki podświetleniu także w nocy

  • Jakość w dobrej cenie

  • Brak GPS dla precyzyjnych pomiarów dystansu

Smartwatch sportowy Diggro DI10

Możliwości pomiarowe

Jak przystało na sprzęt sportowy, Diggro DI10 ma wszystkie funkcje jakich moglibyście oczekiwać od zaawansowanych stoperów. Wskazuje nie tylko czas, ale także można w nim ustawić alarm na wybraną godzinę i korzystać z niego jako stopera z dokładnością do setnych części sekundy. Dzięki połączeniu Bluetooth z telefonem, możemy mierzyć również przebyte kroki, dystans, a nawet spalone kalorie – po ustawieniu masy ciała w dedykowanej aplikacji Sport+. Wyświetla także dzień tygodnia i posiada kalendarz. Co więcej, nasze wyniki sportowe przechowywane są w chmurze, każdorazowo po synchronizacji z aplikacją. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że znikną i nawet po kilku latach możemy do nich powrócić, porównując starsze dane z naszymi obecnymi osiągami.

Choć nie ma on cyfrowego wyświetlacza LED, to powiadamia o przyjściu nowych wiadomości z telefonu dzięki wibracjom. Obsługuje m.in. standardowe SMSy, wiadomości z Facebooka i Twittera oraz chińskich serwisów WeChat i QQ, a także może wibrować gdy ktoś do nas dzwoni – dzięki temu nie pominiesz żadnego telefonu. Połączenie realizowane jest za pośrednictwem Bluetooth 4.0 i działa zarówno ze smartfonami z systemem Android, jak i iOS.

Wygląd i obsługa

Diggro DI10 posiada wyraźny, kontrastowy wyświetlacz LCD o pełnym kącie widoczności, także w świetle słonecznym. Z kolei w nocy możemy uaktywnić podświetlenie, sprawiające, że obraz będzie zawsze widoczny. Smartwatch dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym, albo wojskowym zielonym i jest dość masywny, a więc pod względem stylu jest przeznaczony raczej dla mężczyzn. Cechuje go też znakomite wykonanie. Koperta wykonana jest ze stopu cynku i aluminium, natomiast pasek z antyalergicznego silikonu, który nie powoduje podrażnień nadgarstka. Ekran nie jest dotykowy i sterujemy nim przy pomocy dwóch przycisków i pokrętła oraz wspomnianego połączenia Bluetooth.

Smartwatch sportowy Diggro DI10

Pozostałe funkcje

Dodatkową i ciekawą funkcją jest migawka smartfona, czyli zdalne uruchomienie kamery poprzez wciśnięcie przycisku w smartwatchu. Znajdzie ona zastosowanie do robienia efektownych selfie, w których nie musimy nawet dotykać telefonu dla łatwiejszego przybrania jakiejś efektownej pozy. Ten zegar jest też całkowicie zabezpieczony przed wilgocią i ma wytrzymałość na 5 atmosfer ciśnienia, dzięki czemu można z nim nurkować do 50 metrów. To sprawia, że zupełnie bezpiecznie możecie z nim brać prysznic, pływać w basenie, a nawet nurkować. Projektanci zrezygnowali tu całkowicie z baterii ładowanej przy pomocy ładowarki i jest on zasilany przez ogniwo guzikowe CR2430 na którym urządzenie będzie działać przez rok.

Smartwatch sportowy Diggro DI10

Podsumowując

Diggro DI10 to kolejny z serii bardzo udanych zegarków sportowych, posiadających liczne przydatne funkcjonalności smartwatcha. Nie jest to typ zegarka do eleganckiego stroju, jest też z wyglądu dość masywny, ale jego zastosowanie to przede wszystkim pomiary wyników sportowych i fizycznej aktywności. Dobrze wykonany i niedrogi, będzie wam znakomicie służył, niezależnie od tego czy pływacie, biegacie, czy ćwiczycie na siłowni!

Gdzie Kupić?

Diggro DI10 jest dostępny w dwóch kolorach na GearBest w atrakcyjnej cenie 97,16 zł. Kliknij w link poniżej aby przenieść się na stronę produktu, na której znajdziesz szczegóły dostawy i odpowiedzi na pytania.