szczoteczka soniczna Lenovo Lemei

Zdrowe zęby to ładny uśmiech, znakomite samopoczucie, brak szkodliwej próchnicy albo zapaleń przyzębia, które wpływają także na ogólny stan zdrowia. Zwykłe szczoteczki ręczne odchodzą powoli do lamusa i są zastępowane przez soniczne szczoteczki wyposażone w silnik wytwarzający falę ultradźwięków która skutecznie czyści przestrzenie między zębami. Do opisywanej niedawno na naszym blogu szczoteczki Xiaomi Oclean SE dochodzi teraz najnowszy model Lenovo Lemei, świetnie wykonanego sprzętu który ułatwi wam dbanie o higienę jamy ustnej. Zobaczcie jakie możliwości ma szczoteczka Lemei i przekonajcie się czy warto ją kupić.

Szczoteczka soniczna Lenovo Lemei – Główne funkcje

CechaParametry
Silnik31 000 wibracji na minutę
Tryby pracy5
Obsługa aplikacjiAndroid, iOS
Bateria2000 mAh
Materiał włókienNylon DuPont
Czas pracyDo 100 dni na jednym ładowaniu
WodoodpornośćIPX 7
InterfejsUSB
Wymiary19.00 x 3.20 x 2.00 cm
Waga220 gram
Zawartość pudełka1 x Szczoteczka soniczna, 4 x Główka szczoteczki, 1 x Ładowarka, 1 x Opakowanie, 1 x Instrukcja w języku angielskim, 1 x Karta z kodem QR
Szczoteczka soniczna Lenovo Lemei na GearBest

Wady i zalety

  • Znakomicie czyści, a nawet wybiela zęby

  • Pięć trybów pracy pozwoli na dostosowanie jej do własnych potrzeb

  • Bateria działa nawet do 100 dni

  • Aż 4 zapasowe końcówki w komplecie i pudełko pozwalające z nią podróżować

  • Bogate funkcje w aplikacji

  • Świetna cena w stosunku do możliwości

  • Dość ciężka ze względu na mocną baterię

Jak to działa?

Lenovo wykorzystało tu wszystkie najnowsze technologie jakich tylko można użyć w szczoteczce do zębów, aby zapewnić maksymalny efekt oczyszczenia i komfortowe użytkowanie. Potężny silnik działa z prędkością 31 000 wibracji na minutę, dzięki czemu emitowany jest mocny strumień ultradźwięków, rozbijający kamień nazębny, usuwający resztki jedzenia z pomiędzy zębów i polerujący szkliwo dla efektu wybielania. Rezultatem jest znacznie lepszy efekt czyszczenia, niemożliwy do uzyskania przy pomocy zwykłej szczoteczki manualnej.

szczoteczka GearBest

Szczoteczkę startujemy za pomocą przycisku na obudowie, który umożliwia przełączanie programów i wybór jednego z pięciu trybów pracy, wyświetlanych na obudowie. Standardowy tryb czyszczenia Clean (28 800 wibracji) będziecie używać najczęściej do codziennego czyszczenia, natomiast White ułatwi wybielanie zębów dzięki wzmocnionej mocy i 31 200 wibracji na minutę. Tyle samo wibracji, ale o znacznie mniejszej intensywności ma tryb Sensitive, przeznaczony dla wrażliwych zębów. Mycie w tym trybie trwa minutę dłużej. Ostatni z trybów – Gum Care cechuje się najmniejszą ilością wibracji, bo tylko 27 600 na minutę, ale ułatwia dbanie o dziąsła, delikatnie je masując bez podrażnień.

Jeśli chcielibyście natomiast uzyskać jeszcze bogatsze możliwości czyszczenia, warto uruchomić dedykowaną aplikację, która łączy szczoteczkę za pomocą Bluetooth z telefonem z systemem Android lub iOS. W aplikacji nie tylko wybierzemy spersonalizowany plan do naszych problemów z uzębieniem, lecz również przekonamy się jak dobrze myjemy zęby, na podstawie czujników ze szczoteczki oraz możemy sprawdzić statystyki mycia zębów.

Aplikacja powiadomi nas także, kiedy główka szczoteczki będzie już zużyta, abyście mogli ją wymienić. W komplecie znajdują się aż 4 zapasowe główki, a ponieważ średni czas do wymiany to 3 miesiące, końcówek starczy wam na cały rok. Oczywiście, gdybyście potrzebowali ich więcej, zapasowe końcówki będziecie mogli kupić na GearBest lub bezpośrednio ze strony internetowej producenta.

szczoteczka do zębów z Chin

Design i obsługa

Urządzenie posiada ładną, białą obudowę z dodatkiem stonowanego różu, choć trzeba przyznać że ponieważ waży ponad 200 gram, Lenovo Lemei jest dość ciężka. Na tę masę składa się przede wszystkim duża bateria o pojemności 2000 mAh, która działa nawet przez 100 dni w trybie standby na jednym ładowaniu. W komplecie oprócz zapasowych końcówek znajdziemy także gustowne pudełeczko podróżne, umożliwiające łatwy transport szczoteczki, jest to więc sprzęt który możemy zabrać ze sobą na wyjazd i do hotelu.

Jeśli do tej pory nie korzystaliście jeszcze z takiej szczoteczki, zalecamy rozpoczęcie zabawy z tym urządzeniem od trybów o mniejszej prędkości. Dzięki temu łatwiej będziecie mogli przyzwyczaić się do intensywnie pracującego silnika, który początkującym może wydać się nawet zbyt mocny w porównaniu do manualnej szczoteczki, czy elektrycznych szczoteczek starszego typu. Urządzenie sygnalizuje również konieczność przejścia do kolejnej części uzębienia (od lewych górnych zębów do prawych dolnych) sekundowym zatrzymaniem wibracji, dzieląc czas pracy na cztery okresy, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasze uzębienie będzie szczotkowane równomiernie. Oczywiście, szczoteczka posiada ochronę przed wodą IPX7 i możecie ją zanurzyć bez obaw w kubku z wodą i czyścić pod kranem: jest całkowicie wodoodporna i wykonana została z materiałów które nie korodują.

szczoteczka do zębów elektryczna

Podsumowując

Lenovo Lemei to godny konkurent szczoteczek Soocas, posiadający wszystkie funkcje jakie ma sprzęt Xiaomi, a nawet mocniejszą baterię. Bardzo podoba nam się również wygląd szczoteczki, a właściwie jedyną wadą jest jej spora masa: jak się jednak przekonacie, niespecjalnie przeszkadza to w szorowaniu zębów. Gdy choć raz zamienicie manualną szczoteczkę na soniczną, nie będziecie chcieli z niej rezygnować! Warto zdecydować się na nią właśnie teraz, bo w przedsprzedaży możecie kupić ją w niższej cenie 185,67 zł. Wysyłka od 8 października, a więc już od przyszłego tygodnia.

Gdzie Kupić?

Soniczna szczoteczka Lenovo Lemei dostępna jest na GearBest w przedsprzedażowej cenie 185,67 zł z bardzo tanią dostawą. Kliknij w link poniżej aby przejść na stronę produktu i zobaczyć wszystkie dostępne formy dostawy.

Kup szczoteczkę soniczną Lenovo Lemei