Zarabiaj Codziennie z GearBest

Fajnie jest się dzielić, szczególnie jeśli możecie przy tym… zarobić! W naszej najnowszej akcji promocyjnej chcielibyśmy, abyście pomogli nam udostępnić GearBest i dzielić się z innymi informacjami o naszym sklepie. Oczywiście – nie za darmo. Zobaczcie co trzeba zrobić, aby zdobywać kasę z naszego wora pełnego nagród i jak niewiele potrzeba aby zarabiać pieniądze na waszym koncie GearBest. Chcielibyście zdobyć DARMOWY XIAOMI MI BAND 3? To proste!

Przejdź do Promocji Wór Nagród

Jak zarabiać?

Zaloguj się na swoje konto GearBest, przejdź na stronę promocji i udostępnij za jej pomocą link na swoim profilu Facebook lub nawet wysyłając go bezpośrednio do znajomych.

Następnie, znajomy powinien kliknąć w przycisk “Help in app”, co pozwoli mu na dołączenie do GearBest, a tobie na zarabianie za polecanie.Kliknięcie w przycisk przeniesie go do sklepu Google Play.

Następnie osoba której polecono GearBest powinna zainstalować aplikację ze sklepu Google Play na swoim urządzeniu mobilnym.

Po instalacji oficjalnej aplikacji GearBest, należy kliknąć w przycisk “Help Open”.

…i zalogować się na koncie, rejestrując je.

Konto musi być zweryfikowane przy pomocy numeru telefonu. Uwaga: Cenimy waszą prywatność i nigdy nie będziemy wykorzystywać tej informacji poza weryfikacją konta.

I to wszystko! Prawidłowo zweryfikowane konto sprawi, że w twoim worku z kasą pojawią się pieniądze. Udostępnij innym znajomym aby zarobić jeszcze więcej!

Gdy skończysz już gromadzić gotówkę w swojej Torbie, możesz ją przenieść na swoje konto GearBest aby wykorzystać ją na zakupy.

Uwaga: gotówka której nie zbierzesz w ciągu 72 godzin, przepada. Ale nie przejmuj się tym, po wygaśnięciu ostatniej torby możesz wznowić zbieranie kasy.

Każdy użytkownik (np. Krzysiek) ma 15 możliwości wypłat, wliczając w to jedną wypłatę na konto GB.

Oprócz tego, każdy ze znajomych Krzyśka (np. Ania), może także zarabiać na swojej torbie GearBest. Ania będzie miała 3  szanse aby pomóc Krzyśkowi, do dwóch razy dziennie. Ania otrzyma te same nagrody za udostępnianie co Krzysiek.

Przykład: Jeśli udało wam się wypłacić środki 9 razy na całkowitą kwotę $41.35, będziecie mogli kupić Xiaomi Mi Band 3 CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Przejdź do Promocji Wór Nagród