promocja GearBest

Któż z nas nie chciałby zostać łowcą skarbów, tropiąc skrzynie ze złotem i pradawne artefakty z głębin oceanów, okrywając się sławą wielkiego archeologa? Jeśli czujecie w sobie żyłkę odkrywcy, ale może na razie nie wybieracie się na taką przygodę, mamy dla was coś bardzo interesującego: Wielkie Poszukiwania Skarbów na GearBest. W tej najnowszej wrześniowej promocji możecie złowić EPICKIE okazje i wspaniałe wyprzedaże, a nawet wygrać nagrody. Jesteście gotowi? Zaczynamy!

Czas na łowy!

Podobnie jak nasze poprzednie akcje promocyjne, ta wyprzedażowa impreza składa się z trzech części. Na każdym z tych etapów znajdziecie inne okazje i różnorodne promocje, a więc warto przeglądać GearBest przez cały czas trwania akcji.

A oto plan Wielkiego Polowania na Skarby:

  • Rozgrzewka: 29 sierpnia – 3 września
  • Główny event: 3 września (od 9:00)– 10 września
  • After party: 10 kwietnia – 17 września

Co można zdobyć?

Na każdego czeka mnóstwo skarbów: niższe ceny, specjalne kupony, super okazje, a nawet losowania nagród. Oto nasze ekscytujące propozycje:

Kuponowa bonanza: Zdobądź kupony $50 do $99 i oszczędzaj więcej.

Potrójne oszczędności: Zapłać tylko $9.99, $29.99 or $99.99 za trzy niesamowite produkty z listy.

Tajemnicze Torby z Niespodzianką: Torby z tajemniczym produktem w specjalnej cenie. Dla prawdziwych łowców niespodzianek!

Wyprzedaże błyskawiczne: Codziennie będziemy zmieniać 8 produktów które oferujemy w najniższych możliwych cenach z ostatnich 30 dni. W ofercie najpopularniejsze telefony, elektronika i inne hity GearBest!

Promocja PayPal dla nowych klientów

Jeśli dotąd nie kupowaliście na GearBest, teraz jest świetna okazja. Pierwsze 2800 nowych klientów którzy zapłacą za zakupy przez PayPal otrzyma rabat $5 za wydane $50. Co więcej, ta specjalna promocją ŁĄCZY się z innymi kuponami, a to oznacza jeszcze większe oszczędności. A jeśli jeszcze nie kupowaliście w naszym sklepie, zapewniamy że to bardzo proste i zachęcamy do przeczytania przewodnika po zakupach na GearBest.

Produkty za $12 z kodem rabatowym!

Oprócz tego do 2 września będzie obowiązywała mega promocja kuponowa GearBest. W tej szalonej promocji możecie kupować wybrane produkty za $12 (około 44,31 zł), a więc z rabatem do 94%. W ofercie m.in. odkurzacze pionowe, Xiaomi Band 3 i kamera akcji HawkEye Firefly. Liczba kuponów ograniczona, więc koniecznie zgarnijcie te okazje póki są dostępne!

A co z grami?

To jednak jeszcze nie wszystko: mamy dla was także dwie super gry, w których możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Oto one:

  • Tajemnicze źródełko: Spójrz w odbicie i sprawdź wywróży ci tajemnicze źródło. Może będzie to niesamowity phablet Huawei P20 albo robot sprzątający Xiaowa? Każdy może wygrać!
  • Gra dla użytkowników aplikacji: korzystający z GearBest na urządzeniach mobilnych mogą wygrać darmowego drona DJI albo Xiaomi Mi Pad 4. Aby zwiększyć liczbę losów w tej loterii, wystarczy udostępniać konkurs w mediach społecznościowych (maksymalnie 4 razy dziennie). Takich nagród jeszcze u nas nie było!
gra

To nie wszystko: konkursy w mediach społecznościowych

To jednak jeszcze nie wszystko: czeka na was jesienna ofensywa konkursów w mediach społecznościowych w których będziecie mogli wygrać cenne nagrody. Zasady są proste: wystarczy odgadnąć tajemniczy produkt, podać jego cenę i udostępnić post zgodnie z zasadami podanymi dla każdego profilu aby wziąć udział w losowaniu. A nagrody są niesamowite. W tych konkursach bierze udział łącznie 6 profili, a każdy z nich to oddzielna okazja. A oto daty w jakich będą się odbywać – godziny podane w czasie polskim.
KanałCo ciekawego?Start promocjiKoniec
Twitter GearBestCodzienna porcja newsów z GearBest29 sierpnia 8:001 września 8:00
Pinterest GearBestOkazje i kupony lifestylowe1 września 8:003 września 8:00
YouTube GearBestOglądaj recenzje i unboxingi sprzętu2 września 8:004 września 8:00
Messenger GearBestDowiedz się więcej o wysyłce i zamówieniu4 września 8:007 września 8:00
Instagram GearBestNajnowsze zniżki i okazje oraz filmy i zdjęcia produktów4 września 8:007 września 8:00
Facebook Polska GearBest – rozdajo!Rozdajemy gadżety na polskim profilu Facebook29 sierpnia 9:0030 sierpnia 9:00
Facebook Polska GearBest – 3 konkursy!Aż trzy konkursy – jeden dziennie na FB PL!Codziennie 3, 4 i 5 września 9:00!Jeden dzień na konkurs

Na co jeszcze czekacie?

Wielkie polowanie na nagrody zaczyna się już wkrótce, a wraz z nim czekają niezwykłe okazje, rabaty i fantastyczne nagrody. Nie musicie nurkować  w podmorskich głębinach albo eksplorować pradawne piramidy niczym Indiana Jones w poszukiwaniu skarbów. Po prostu przejdźcie na GearBest i łapcie okazje teraz!