Wielka Wrześniowa Wyprzedaż Gearbest

Wracamy, by przestawić najnowszą wyprzedaż, która jest jak zwykle szansą na uzyskanie groma zniżek.
Pośród wielu promocji, które są dostępne podczas wydarzenia, są między innymi zniżki na różne urządzenia Xiaomi, wiele produktów sprzedawanych z polskich i innych europejskich magazynów, dzięki czemu oszczędzicie na czasie wysyłki, produkty za pół ceny i w cenach najniższych w historii!

Zaczniemy od przestawienia kilku bestsellerów, na które trwają aktualnie promocje. Poniżej są oferty zmniejszające cenę o 50%.

Zobacz Wielką Wrześniową Wyprzedaż

Bestsellery Gearbest

Drukarka 3D Alfawise U30

Ta prosta w złożeniu, zarówno dla profesjonalisty jak i laika drukarka 3D jest do kupienia za 633 zł i jest dostępna w dwóch europejskich magazynach (Fast-23 i Fast-30). Przy zakupie z tych magazynów czas dostawy jest bardzo szybki.

Sprawdź Alfawise U30

Xiaomi Mi 9 i Xiaomi Mi 9T

Najnowszy flagowiec Xiaomi to największy bestseller w tej chwili. Teraz Xiaomi Mi 9 w wersji globalnej posiadającej 6GB pamięci RAM i 64GB ROM możecie kupić za 1300 zł z darmową wysyłką Priority Line od 9 września. Jego budżetowa wersja z tą samą ilością pamięci jest na promocji z kuponem: GBMI9T500. Przy jego wykorzystaniu cena obniża się do 1114 zł. Wysyłka jest również darmowa.

Sprawdź cenę Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi Band 4

Najpopularniejszy chiński smartband, nie tylko dla fanów fitnessu ale także dla osób chcących monitorować swój sen można kupić za 115 zł. Wystarczy użyć kuponu: GBXMSH01. Wysyłka Priority Line w tym przypadku jest darmowa.

Sprawdź Xiaomi Mi Band 4

Słuchawki Xiaomi Redmi AirDots

Budżetowe słuchawki typu “true wireless”, czyli po prostu bez żadnych kabli to kolejna propozycja w zestawieniu. Wbudowany powerbank pozwoli na długie korzystanie bez potrzeby częstego ponownego ładowania. Z kuponem: GBREDMI189 kosztują 71 zł.

Sprawdź Xiaomi Redmi AirDots

Odkurzacz Xiaomi Mi Smart Robot Vacuum Cleaner

Popularny, polecany i często kupowany odkurzacz, który umie stworzyć mapę sprzątanego pomieszczenia, dzięki czemu jeździ bardziej inteligentnie. Teraz jest do kupienia za 950 złotych z darmową wysyłką Priority Line.

Sprawdź odkurzacz Xiaomi

1/2 Ceny

Podczas wyprzedaży zostały przygotowane okazje obniżające cenę o 50%. Liczba sztuk przeznaczonych na każdą jest mocno ograniczona. Poniżej przykładowe promocje. Można je śledzić na tej stronie.

Xiaomi Redmi 7A 2 GB RAM i 16 GB ROM – 238 zł

Sprawdź Xiaomi Redmi 7A

CUBOT Quest 4 GB RAM i 64 GB ROM – 317 zł

Sprawdź CUBOT Quest