wyprzedaż Black Friday GearBest

24 Godzinna Wyprzedaż z GearBest Zaczyna się Teraz!

Weź udział w naszej 24-godzinnej wyprzedaży na Black Friday i kupuj teraz. Taka okazja zdarza się tylko raz w roku i bestsellery GearBest możecie kupować z rabatami nawet 50% od 23 listopada 6:00 do 24 listopada 6:00. Zobaczcie co dla was mamy i przygotujcie się na bezsenną noc zakupową Black Friday z GearBest!

Bestsellery w najlepszych cenach

Xiaomi Mi8 Pro to ulepszona wersja najbardziej popularnego flagowca tego roku, oferująca jeszcze więcej możliwości i bardziej zaawansowane funkcje. Ten smartfon działający pod kontrolą procesora Snapdragon 845 Octa Core 2.8GHz i 8 GB RAM zamknięty jest w półprzezroczystej obudowie. To nie tylko zaawansowany technologicznie sprzęt, ale też prawdziwe dzieło sztuki! Nasza cena na Black Friday to 2045,77 zł, więc warto kupić teraz!

Jeśli natomiast szukacie szybkiego notebooka na prezent świąteczny, polecamy wam Xiaomi Notebook Pro, zaopatrzony w potężny procesor Intel Core i7-8550U Quad Core 1.8GHz, do 4.0GHz i aż 16 GB pamięci RAM. To komputer do pracy biurowej, multimediów, a nawet gier i posiada dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce MX150 GPU. Super parametry tylko za 3628,37 zł.

Robot Sprzątający Xiaomi to jeden z naszych najbardziej popularnych inteligentnych odkurzaczy i tylko teraz możecie kupić  go za 1003,57 zł. W odróżnieniu od podobnych urządzeń tego typu, nie porusza się on losowo, tylko mapuje pomieszczenie, używając systemu laserowych sensorów i tworząc najbardziej precyzyjną trasę. To pozwala na dokładne odkurzanie przy użyciu mocnego silnika 1800 Pa. Duża bateria 5200 mAh umożliwia sprzątanie domów nawet o powierzchni 250 m kwadratowych.

Pamiętajcie, że te specjalne okazje dostępne są tylko dzisiaj, a więc warto się pospieszyć z zakupami. Życzymy wam obfitego Czarnego Piątku!