oszczędzaj z GearBest

Błyskawiczna dostawa z magazynu EU z GearBest!

Z pewnością wiecie już o tym, że mamy polski magazyn GearBest, umożliwiający szybką dostawę z lokalną wysyłką krajową. Ale czy wiecie, że magazyny GearBest zlokalizowane są także w Czechach, we Francji i w Hiszpanii i zamawiając z tych lokalizacji możecie liczyć na szybki transport oraz brak formalności i opłat celnych? Jakby tego było mało, tylko teraz, podczas Festiwalu Zakupowego 11.11 możecie liczyć na specjalną premię, obniżkę przy zamawianiu wybranych przedmiotów z wysyłką z UE. Zobaczcie jak to działa i co można kupić.

Oszczędzaj $10 przy zakupach za $88!

Kupując wybrane przedmioty dostępne w magazynie EU za kwotę co najmniej $88 oszczędzacie $10, odliczane automatycznie i widoczne w koszyku przed dokonaniem zapłaty. Odpowiada to kwocie mniej więcej 38 złotych przy zamówieniu za 338 złotych. Przedmioty objęte tym rabatem znajdziecie na stronie promocji oraz w tym wpisie, a także na stronach lokalnych magazynów.

Informacja o rabacie znajduje się także pod ceną wybranych produktów.

Pamiętajcie jednak, że czas promocji jest ograniczony i z tego rabatu możecie skorzystać tylko w trakcie trwania Festiwalu Zakupowego 11.11. Życzymy wielu udanych promocji i świetnych rabatów!

Kupuj z magazynów EU i oszczędzaj!

Magazyn PL (Polska)

Magazyn CZ (Czechy)

Magazyn FR (Francja)

Magazyn ES (Hiszpania)

Kupuj z magazynów EU i oszczędzaj!