Xiaomi ROIDMI: Bezprzewodowy odkurzacz 2-w-1

Bezprzewodowy odkurzacz Xiaomi Roidmi

Xiaomi to chyba najbardziej płodny z producentów sprzętów inteligentnego domu i najnowszy odkurzacz bezprzewodowy ROIDMI jest kolejnym, niezwykle udanym urządzeniem AGD tej marki. Zobaczcie czym się wyróżnia wśród innych odkurzaczy i dlaczego warto kupić go na GearBest.

Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Roidmi – Główne funkcje

CechaParametry
MateriałMetal, PVC
Ciśnienie18500 Pa/ 1100l powietrza
Czas ładowania2.5 godziny
Czas pracy50 minut
OświetlenieLED
FiltryPoczwórny system filtracji
Wymiary25.60 x 15.70 x 117.80 cm
Waga2.5 kg
Zawartość opakowania1 x Odkurzacz, 1 x Instrukcja w języku angielskim
odkurzacz Xiaomi

Wady i zalety

  • Skuteczne odkurzanie z bardzo mocnym silnikiem

  • Czterowarstwowy system filtracji usuwa cząsteczki do PM 0.3 i ułatwia walkę z drobnoustrojami w domu

  • Bateria o wysokiej pojemności

  • Znacznie cichszy od tradycyjnych odkurzaczy

  • Dodatkowe funkcje w aplikacji – czy widzieliście kiedyś odkurzacz z połączeniem Bluetooth?

  • Odkurzacz domowy i samochodowy dwa w jednym

  • Droższy od innych bezprzewodowych odkurzaczy

kup odkurzacz Xiaomi

Możliwości odkurzania

Tanie odkurzacze bezprzewodowe mają często słaby silnik i jeszcze słabszą baterię – nie dotyczy to tego sprzętu sprzątającego. Mocny silnik pracujący z dużą prędkością tłoczy powietrze w tempie 1100 l/minutę, co pozwala na osiągnięcie maksymalnego ciśnienia 18500 Pa. Pozwala to na super skuteczne usuwanie kurzu z podłogi i nawet większych śmieci, jak rozsypany ryż czy drobne szkło. Mimo wysokich obrotów, projektantom udało się zamknąć go w szczelnej obudowie, dzięki czemu poziom hałasu jest tu zminimalizowany do 75 dB – nieporównywalnie mało z tradycyjnymi odkurzaczami. Pojemna bateria pozwala na maksymalnie 55 minut pracy na jednym ładowaniu.

Poczwórny system filtracji zapewnia tu jeszcze lepsze możliwości odkurzania i utrudnia blokowanie się dysz. Kolejne warstwy: siatka metalowa, rozdzielacz kurzu, filtr HEPA i makromolekularna gąbka zapewniają filtrację cząsteczek do 0.3PM o skuteczności 99 procent, co wytwarza zdrowsze mikrośrodowisko w twoim domu. Kolejną ciekawą funkcją jest oświetlenie ze sterowaniem indukcyjnym, działającym podobnie jak czujnik cofania w samochodzie. Automatycznie uruchamia on mocne światło LED kiedy zaczynamy odkurzać w ciemnym kącie, na przykład pod kanapą.

Wśród końcówek jakie mamy do dyspozycji jest również specjalna elektryczna szczotka antybakteryjna, której zadaniem jest poradzenie sobie z drobnoustrojami jakie panoszą się w każdym domu. Zbudowana jest z kombinacja pasków nylonowych i gumowych, dzięki czemu oprócz zwykłego kurzu usuwa ona efektywnie włosy, roztocza, a nawet ma właściwości antybakteryjne.

Xiaomi odkurzacz

Sterowanie

Ten bezprzewodowy sprzęt jest niezwykle prosty w obsłudze i nie posiada worków, a pojemnik który opróżniamy po zapełnieniu. Jego funkcjonalność 2 w 1 pozwala wykorzystywać go jako normalny odkurzacz z dużą szczotką do podłóg, a po rozłożeniu i dołączeniu specjalnej końcówki działa on także jako krótki odkurzacz samochodowy.

Oczywiście, nie byłby to sprzęt Xiaomi, gdyby nie posiadał połączenia Bluetooth ze smartfonem oraz dedykowanej aplikacji do obsługi tego sprzętu. Aplikacja ROIDMI na Androida pozwala na dokładne sprawdzenie poziomu energii, czasu sprzątania, uzyskania powiadomień o zapełnionym zbiorniku na kurz, a nawet na upgrade firmware. To bez wątpienia najnowocześniejszy odkurzacz jaki można znaleźć na rynku!

Odkurzacz Xiaomi sklep

Podsumowując

To bez wątpienia najlepszy bezprzewodowy odkurzacz jaki tylko można kupić. Wydajny silnik, znakomity system filtrowania, dość cicha praca, a także mocna bateria to jego główne zalety. Wyrzućcie stary odkurzacz do lamusa i zmieńcie go na ROIDMI. No i wreszcie – pomyślcie tylko, jak możecie zaskoczyć znajomych, gdy oznajmicie im, że macie odkurzacz z połączeniem Bluetooth?

Gdzie Kupić?

Bezprzewodowy odkurzacz Xiaomi ROIDMI dostępny jest na GearBest w promocyjnej cenie 1479,96 zł. Jest to premierowa, przedsprzedażowa cena, a wysyłany będzie od 30 maja. Do kupienia z bardzo tanią wysyłką Priority Line do Polski.

Kup odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Roidmi na GearBest
By |2018-05-24T15:21:41+00:00May 24th, 2018|Elektronika i Gadżety, Zakupy na GearBest|0 Comments

Leave A Comment